Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Księgowa / Księgowy

BKM Consulting

Lublin

75 dni temu

Ogłoszenie numer: 1977508, z dnia 2018-06-04

Firma będąca jednym z największych polskich liderów w branży Automotive, specjalizująca się w kompleksowej produkcji nowoczesnych środków transportu. W związku z dynamicznym rozwojem poszukuje do swojego zakładu produkcyjnego w Lublinie 2 osób na stanowisko:

Miejsce pracy: lubelskie / Lublin

Opis stanowiska

  • weryfikacja i kontrola dokumentów pod względem formalnym i rachunkowym,
  • dekretowanie i księgowanie dokumentów,
  • kontrola prawidłowości regulowania należności i zobowiązań,
  • wsparcie Głównego Księgowego w rozwiązywaniu bieżących kwestii podatkowych,
  • weryfikacja dokumentów do deklaracji VAT i CIT,
  • współuczestniczenie w sporządzaniu rocznych i okresowych sprawozdań finansowych,
  • prowadzenie ksiąg rachunkowych spółki zgodnie z ustawą o rachunkowości i obowiązującymi przepisami podatkowymi,
  • monitorowanie zmian podatkowych oraz wprowadzanie ich w życie w przedsiębiorstwie,
  • przygotowywanie raportów na potrzeby Zarządu, GUS oraz instytucji finansowych,
  • inne prace związane z pracą w księgowości.

Wymagania

Oczekiwania pracodawcy:

  • wykształcenia kierunkowego o specjalności rachunkowość, finanse lub ekonomia,
  • doświadczenia w księgowości na podobnym stanowisku,
  • dobrej znajomości przepisów z zakresu rachunkowości, finansów i prawa podatkowego,
  • wiedzy w zakresie zmian podatku dochodowego oraz VAT,
  • praktycznej umiejętności interpretacji przepisów prawa podatkowego,
  • bardzo dobrej znajomości obsługi komputera, w szczególności MS Excel w tym praktycznej znajomości programów księgowych,
  • zdolności analitycznego myślenia, skrupulatności oraz sumienności.

Oferujemy

  • wymagająca skrupulatności i sprawiająca satysfakcję praca w dynamicznie rozwijającej się firmie produkcyjnej w branży Automotive,
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia w obszarze księgowości firmy produkcyjnej,
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • możliwość rozwoju zawodowego.

Poznaj stanowisko: Księgowy

Księgowy - to pracownik działu księgowości, osoba zajmująca się prowadzeniem szeroko pojętej rachunkowości w banku, firmie. Do zadań księgowego należy, m.in.: księgowanie dokumentów, uzgadnianie ewidencji z kontami księgi głównej, sprawdzanie poprawności rachunkowej przygotowanych deklaracji i sprawozdań, przygotowywanie przelewów bankowych, potwierdzanie i uzgadnianie sald z kontrahentami, ...
Księgowy Praca Księgowy