Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Księgowa/ księgowy

Gestia- Zarządzanie Nieruchomościami s.c.

Trójmiasto

86 dni temu

Ogłoszenie numer: 1998518, z dnia 2018-06-27

Gestia - Zarządzanie Nieruchomościami jest spółką cywilną działającą w branży zarządzania nieruchomościami od 1996r. Współwłaściciele posiadają duże doświadczenie dotyczące zarządzania nieruchomościami, które wykorzystują również prowadząc wykłady z tego tematu na trójmiejskich wyższych uczelniach.

Miejsce pracy: pomorskie / Trójmiasto

Opis stanowiska

  • Weryfikacja dokumentów księgowych wspólnot mieszkaniowych pod względem formalnym i rachunkowym,
  • Dekretowanie i księgowanie wyciągów bankowych, faktur zakupu i sprzedaży i innych dokumentów księgowych w programie DOM 5 (możliwe szkolenie w tym zakresie),
  • Współpraca z instytucjami zewnętrznymi,
  • Potwierdzenie i uzgadnianie sald z kontrahentami.

Wymagania

  • Wykształcenie ekonomiczne,
  • Doświadczenie księgowe min. 1 rok, mile widziane doświadczenie we współpracy ze wspólnotami mieszkaniowymi,
  • Znajomość pakietu MS Office,
  • Samodzielność, dokładność, terminowość,
  • Umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy

  • Zatrudnienie w ramach pełnego etatu, po zakończeniu okresu próbnego (ok. 3 miesięcy),
  • Pokrywamy koszty szkoleń (uzgodnionych),
  • Dwa razy w roku premia uznaniowa,
  • Praca w miłym zespole.

Poznaj stanowisko: Księgowy

Księgowy - to pracownik działu księgowości, osoba zajmująca się prowadzeniem szeroko pojętej rachunkowości w banku, firmie. Do zadań księgowego należy, m.in.: księgowanie dokumentów, uzgadnianie ewidencji z kontami księgi głównej, sprawdzanie poprawności rachunkowej przygotowanych deklaracji i sprawozdań, przygotowywanie przelewów bankowych, potwierdzanie i uzgadnianie sald z kontrahentami, ...
Księgowy Praca Księgowy

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (779)
Wałbrzych (46)
Legnica (121)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (196)
Toruń (135)
Lubelskie:
Lublin (233)
Chełm (42)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (991)
Tarnów (72)
Nowy Sącz (55)
Mazowieckie:
Warszawa (2143)
Radom (189)
Płock (76)
Opolskie:
Opole (237)
Nysa (83)