Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Pomorskie
Księgowa / Księgowy

Grupa spółek Bracia Laird
pomorskie, Pruszcz Gdański
praca stacjonarna
5710 dni temu

Ogłoszenie numer: 50224, z dnia 2008-10-02

Grupa spółek z udziałem kapitału zagranicznego z siedzibą w okolicy Pruszcza Gdańskiego

Miejsce pracy: pomorskie, Pruszcz Gdański

Opis stanowiska

Prowadzenie pełnej księgowości w spółkach należących do grupy - praca w zespole.

Wymagania

  • wykształcenie średnie lub wyższe kierunkowe
  • minimum 3 lata doświadczenia w prowadzeniu pełnej księgowości spółek prawa handlowego
  • umiejętność prowadzenia rozliczeń z Urzędami Skarbowymi (VAT, CIT itp.)
  • umiejętność sporządzania okresowych sprawozdań finansowych
Dodatkowe atuty kandydatów stanowić będą:
  • licencja MF uprawniająca do usługowego prowadzenia księgowości,
  • znajomość języka angielskiego,
  • doświadczenie w pracy w międzynarodowych firmach
  • znajomość pakietu oprogramowania SYMFONIA oraz MS Excel

Oferujemy

Ciekawą pracę w młodym, dynamicznym zespole oraz szkolenia.