Zobacz więcej ofert pracy

księgowa

PUSiP "Chemeko" Sp. z o.o.
Włocławek
praca stacjonarna
6163 dni temu

Ogłoszenie numer: 31275, z dnia 2007-07-11

Jesteśmy ekspertem w zakresie badania, definiowania i skutecznego wdrażania zmian w zakresie ochrony środowiska. W tej dziedzinie inspirujemy do stosowania najlepszych technologii i rozwiązań technicznych. Dostarczamy rozwiązania, tworzone przez doświadczonych konsultantów i kierowników projektów. Oferujemy najlepsze usługi, dzięki czemu, każdego dnia łączymy bezpieczeństwo z troską o poszanowanie środowiska naturalnego.

księgowa

Miejsce pracy: Włocławek

Opis stanowiska

-dekretowanie i wprowadzanie dokumentów księgowych dla sporządzania rejestrów VAT zakupu i sprzedaży; -dekretowanie i wprowadzanie wyciągu bankowego; -bieżąca analiza rozrachunków; -dokonywanie poleceń przelewu; -prowadzenie ewidencji środków trwałych; -współuczestnictwo przy sporządzaniu obowiązującej sprawozdawczości wewnętrznej i zewnętrznej

Wymagania

-minimum 3-letnie doświadczenie w pracy zawodowej; -mile widziane wykształcenie wyższe; -osoba bezkonfliktowa posiadająca znajomość rachunkowości i obsługi komputera; -bardzo dobra znajomość programów MS Office (min. Word, Excel), Symfonia

Oferujemy

stałe i stabilne zatrudnienie, ciekawą pracę w przyjaznej firmie, realizację pasji zawodowych, motywacyjny system wynagradzania premiujący osoby kreatywne, solidne i skuteczne w działaniu