Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Księgowy / Księgowa

Biuro Rachunkowo - Księgowe "Bilansista" Sp. z o. o.

Bydgoszcz

24 dni temu

Aktualnie do Naszego Biura Rachunkowo - Księgowego "BILANSISTA" poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Bydgoszcz
Opis stanowiska:
  • Dekretowanie i księgowanie dokumentów (pełna księgowość);
  • Prowadzenie ewidencji księgowych i uzgadnianie ich z kontami księgi głównej;
  • Udział w przygotowaniu deklaracji podatkowych oraz sprawozdań dla instytucji zewnętrznych;
  • Współpraca w sporządzaniu sprawozdań finansowych.
Wymagania:
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku minimum 2 lata;
  • Znajomość zasad rachunkowości i prawa podatkowego;
  • Wykształcenie średnie lub wyższe;
  • Komunikatywność, zaradność, dobra organizacja pracy.
Oferujemy:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz zatrudnienie w ramach umowy o pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku;
  • Świetna atmosfera, współpraca z kadrą osób z wieloletnim doświadczeniem.

Poznaj stanowisko: Księgowy

Księgowy - to pracownik działu księgowości, osoba zajmująca się prowadzeniem szeroko pojętej rachunkowości w banku, firmie. Do zadań księgowego należy, m.in.: księgowanie dokumentów, uzgadnianie ewidencji z kontami księgi głównej, sprawdzanie poprawności rachunkowej przygotowanych deklaracji i sprawozdań, przygotowywanie przelewów bankowych, potwierdzanie i uzgadnianie sald z kontrahentami, ...
Księgowy Praca Księgowy