Księgowy / Księgowa

KOSPEL S.A.

Koszalin

18 dni temu

Firma Kospel została założona w 1990 roku. Obecnie jest jednym z największych europejskich producentów elektrycznych podgrzewaczy wody, zasobników i wymienników c.w.u., pomp ciepła, kolektorów słonecznych oraz elektrycznych kotłów c.o. Firma posiada 4 nowoczesne zakłady produkcyjne, systematycznie zwiększa sprzedaż, a jej produkty znane są w 57 krajach Świata. Tak imponujący sukces jest możliwy dzięki postawieniu na innowacyjność, rozwój technologii oraz jakość i najwyższy poziom zadowolenia Klientów.

W związku z rozbudową działu poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Koszalin
Zadania:
  • Monitorowanie zmian przepisów z zakresu rachunkowości i podatków oraz właściwe ich zastosowanie
  • Dekretowanie i księgowanie dokumentów sprzedaży, zakupów oraz PK
  • Księgowanie wycen walutowych oraz RMK
  • Prowadzenie ewidencji środków trwałych, wartości niematerialnych i prawnych
  • Sporządzanie sprawozdań i deklaracji związanych z działalnością przedsiębiorstwa
  • Udział w czynnościach związanych z zamknięciem miesiąca i roku, w tym sporządzanie sprawozdań finansowych
  • Rozliczanie umów leasingowych
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe (księgowość, ekonomia, finanse)
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Doświadczenie w konsolidacji sprawozdań finansowych
  • Doświadczenie w zakresie pełnej księgowości
  • Doświadczenie w dużej, międzynarodowej firmie produkcyjnej będzie dodatkowym atutem
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B1
  • Umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów z obszaru księgowości
Oferujemy:
  • Umowę o pracę
  • Karty Multisport
  • Prywatną Opiekę Medyczną
  • Ubezpieczenie grupowe AXA
  • Kurs języka angielskiego dla pracowników
  • Dodatkowe benefity na święta (paczki, karty przedpłacone), owocowe poniedziałki w okresie
    jesienno-zimowym oraz wiele więcej
Zgodnie z RODO wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w ofercie dla procesu rekrutacji w KOSPEL SA oraz oświadczam, iż zapoznałem się z klauzulą informacyjną ich dotyczącą dostępną na jego stronie.
Poznaj stanowisko: Księgowy
Księgowy - to pracownik działu księgowości, osoba zajmująca się prowadzeniem szeroko pojętej rachunkowości w banku, firmie. Do zadań księgowego należy, m.in.: księgowanie dokumentów, uzgadnianie ewidencji z kontami księgi głównej, sprawdzanie poprawności rachunkowej przygotowanych deklaracji i sprawozdań, przygotowywanie przelewów bankowych, potwierdzanie i uzgadnianie sald z kontrahentami, ...
Praca Księgowy