Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Kucharz / Kucharka

Dussmann Polska Sp.z o.o.

Gądki k. Poznania

17 dni temu

Miejsce pracy: Gądki k. Poznania

Dussmann Polska Sp. z o.o. do swojego Zespołu gastronomicznego poszukuje kandydatów/ek na stanowisko:

KUCHARZ / KUCHARKA

Oferujemy:

  • Konkurencyjne warunki zatrudnienia – terminowe wypłaty!
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (po okresie próbnym)
  • Niezbędne narzędzia i wysoki standard pracy
  • Świetną atmosferę pracy
  • Benefity - ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach, opieka medyczna
  • Posiłki pracownicze w trakcie zmiany

Oczekujemy:

  • Zainteresowania tematyką związaną z kulinariami
  • Doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Aktualna książeczka sanitarno – epidemiologiczna

Zadania:

  • Przygotowanie i wydawanie dań ciepłych (zupy, mięsa, dania kuchni polskiej),
  • Współpraca przy tworzeniu menu,
  • Zmywanie zastawy stołowej i kuchennej,
  • Utrzymywanie porządku w kuchni i w pomieszczeniach do niej przynależnych

Poznaj

Działalność usługowa

Poznaj stanowisko: Kucharz
Kucharz to osoba, która przyrządza różnego rodzaju potrawy, dania, przekąski, a nawet ciasta i desery. Często bywa tak, że to nie lokal, ale konkretny kucharz przyciąga klientów. Profesjonalny kucharz to znakomity rzemieślnik, ale także prawdziwy artysta, który potrafi zrobić dzieło kulinarne. Kucharz pracujący na stanowisku szefa kuchni kieruje zespołem ludzi pracujących w kuchni. Jego zadaniem jest ...
Praca Kucharz