Kucharz kuchni tureckiej.

Powiatowy Urząd Pracy w Pińczowie

Pińczów

3 dni temu

Miejsce pracy: Pińczów
Numer: StPr/20/0231
OBOWIĄZKI:

ZNAJOMOŚĆ TRADYCYJNEJ KUCHNI TURECKIEJ (PRZEPISY), znajomość kuchni halal przygotowywanie i kontrola jakości wydawanych potraw, sporządzanie zamówień oraz odbiór dostaw, umiejętność pracy w zespole.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Zawód: Pozostali kucharze (wymagany staż - lata: 1)
Wykształcenie: podstawowe, brak
Uprawnienia: Orzeczenie lekarskie dla celów sanitarno – epidemiologicznych
Uprawnienia: Znajomość tradycyjnej kuchni tureckiej, znajomość przepisów kuchni halal.

Wymagania inne:

Wymagane: wykształcenie minimum podstawowe, minimum 1 rok doświadczenia zawodowego, znajomość tradycyjnej kuchni tureckiej, znajomość przepisów kuchni halal, aktualne badania sanitarno - epidemiologiczne. Pracodawca złożył wniosek o wydanie informacji na temat możliwości zaspokojenia potrzeb kadrowych podmiotu powierzającego wykonanie pracy cudzoziemcowi obejmująca obywateli polskich i cudzoziemców określonych w art. 87 ust. 1 pkt 1-11 ustawy o promocji zatrudnienia i instytucjach rynku pracy, zarejestrowanych jako osoby bezrobotne lub poszukujące pracy.

Miejsce pracy:

Pińczów

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 700 PLN

KONTAKT:

Sposób aplikowania:

za pośrednictwem urzędu

Adres:

Złota 7, 28-400 Pińczów, powiat: pińczowski, woj: świętokrzyskie

Dane kontaktowe:

Michał Bujak
mbujak@puppinczow.pl
41 357 26 40 wew. 25

Sposób kontaktu:

Wymagane dokumenty:

Skierowanie z urzędu

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Pińczowie

Poznaj stanowisko: Kucharz
Kucharz to osoba, która przyrządza różnego rodzaju potrawy, dania, przekąski, a nawet ciasta i desery. Często bywa tak, że to nie lokal, ale konkretny kucharz przyciąga klientów. Profesjonalny kucharz to znakomity rzemieślnik, ale także prawdziwy artysta, który potrafi zrobić dzieło kulinarne. Kucharz pracujący na stanowisku szefa kuchni kieruje zespołem ludzi pracujących w kuchni. Jego zadaniem jest ...
Praca Kucharz