Kucharz

Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu

Aleksandria

6 dni temu

Kucharz
Miejsce pracy: Aleksandria
Numer: StPr/20/1501
OBOWIĄZKI:
gotowanie,pieczenie przygotowywanie posiłków
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Kucharz* (wymagany staż - lata: 5)
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, gastronomiczne

Miejsce pracy:

Aleksandria

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 600 PLN

KONTAKT:
Sposób aplikowania:

za pośrednictwem urzędu

Adres:

Barona 10/10, 95-100 Zgierz, powiat: zgierski, woj: łódzkie

Dane kontaktowe:

Iwona Nowakowska
427182825

Sposób kontaktu:

Wymagane dokumenty:

skierowanie-oferta dostępna wyłącznie dla osób zarejestrowanych w PUP w Zgierzu, dane pracodawcy dostępne w Urzędzie

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu

Poznaj stanowisko: Kucharz
Kucharz to osoba, która przyrządza różnego rodzaju potrawy, dania, przekąski, a nawet ciasta i desery. Często bywa tak, że to nie lokal, ale konkretny kucharz przyciąga klientów. Profesjonalny kucharz to znakomity rzemieślnik, ale także prawdziwy artysta, który potrafi zrobić dzieło kulinarne. Kucharz pracujący na stanowisku szefa kuchni kieruje zespołem ludzi pracujących w kuchni. Jego zadaniem jest ...
Praca Kucharz