Kucharz

Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku-Białej

Jaworze

3 dni temu

Kucharz
Miejsce pracy: Jaworze
Numer: StPr/20/2053
OBOWIĄZKI:
Przygotowywanie art. spożywczych do obróbki, obieranie, krojenie, przechowywanie w lodówkach, chłodni, pakowanie, marynowanie. Umowa o pracę na czas określony, system jednozmianowy w godz.: 11.00-19.00 od pn. do nd. Oferta przeznaczona dla osób zarejestrowanych jako bezrobotne po 30 roku życia, kwalifikujące się do projektu RPO
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak

Wymagania inne:

Wykształcenie podstawowe, wymagana umiejętność gotowania, wymagane 6 m-czne doświadczenie na podobnym stanowisku.

Miejsce pracy:

Jaworze

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:
Sposób aplikowania:

za pośrednictwem urzędu

Adres:

Partyzantów 55, 43-300 Bielsko-Biała, powiat: m. Bielsko-Biała, woj: śląskie

Dane kontaktowe:

Pośrednik pracy
33 496 51 91

Sposób kontaktu:

Wymagane dokumenty:

skierowanie

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku-Białej

Poznaj stanowisko: Kucharz
Kucharz to osoba, która przyrządza różnego rodzaju potrawy, dania, przekąski, a nawet ciasta i desery. Często bywa tak, że to nie lokal, ale konkretny kucharz przyciąga klientów. Profesjonalny kucharz to znakomity rzemieślnik, ale także prawdziwy artysta, który potrafi zrobić dzieło kulinarne. Kucharz pracujący na stanowisku szefa kuchni kieruje zespołem ludzi pracujących w kuchni. Jego zadaniem jest ...
Praca Kucharz