Kurier

J.S. HAMILTON POLAND Sp. z o.o.

Maków Mazowiecki

6 godz. temu

J. S. HAMILTON POLAND Sp. z o.o.  (www.hamilton.com.pl)
jest największą w Polsce firmą świadczącą niezależne usługi w zakresie badań,
ekspertyz jakościowych i szkoleń, dysponującą siecią laboratoriów analitycznych.

Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Kurier
Miejsce pracy: Maków Mazowiecki

Zadania na stanowisku:
  • odbiór próbek mleka z mleczarni
  • dostarczenie w określonym czasie próbek do laboratorium
Od kandydatów oczekujemy:
  • czynne prawo jazdy kat. B
  • komunikatywność
Oferujemy:
  • zatrudnienie na umowę zlecenie z wypłatą na czas

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity Dz. U. z 2016 r. poz. 922 z późn. zm.). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Poznaj

J.S. Hamilton Poland Sp. z o.o.

J.S. HAMILTON POLAND Sp. z o.o. (www.hamilton.com.pl) jest największą w Polsce firmą świadczącą niezależne usługi w zakresie badań i ekspertyz jakościowych, dysponującą siecią laboratoriów analitycznych.

Poznaj stanowisko: Kurier
Do głównych obowiązków osoby zatrudnionej w charakterze kuriera należy odbieranie przesyłek od klientów i dostarczanie ich do nadawców na podległym obszarze. Kurier porusza się zazwyczaj w obrębie miasta lub jego konkretnej dzielnicy samochodem, na rowerze lub skuterze. Przed wyjazdem w teren każdy kurier otrzymuje listę zleceń – nadań i odbiorów przesyłek, na podstawie których samodzielnie ...
Praca Kurier