Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy
Laborant/ Laborantka
CemEnergy Sp. z o.o.
Skarżysko-Kamienna
59 dni temu

Grupę Prodigo tworzą zakłady prowadzące odzysk odpadów przemysłowych, produkcję paliw zastępczych a także recykling odpadów gumowych oraz metali żelaznych i nieżelaznych. Siedziba główna GP - wraz z pełnym zapleczem back office - mieści się we Wrocławiu, natomiast 5 zakładów produkcyjnych zlokalizowanych jest w województwach dolnośląskim, wielkopolskim oraz świętokrzyskim. Kluczowym elementem naszej strategii jest ciągły rozwój poprzez inwestowanie w kompetencje naszych pracowników oraz w nowoczesne procesy przetwarzania odpadów - również w oparciu o programy badawczo-rozwojowe realizowane w ramach własnego działu R&D.

Firma CemEnergy Sp. z o.o z zakladem produkcyjnym w miejscowości Skarżysko Kamienna ( woj. świętokrzyskie)

 obecnie poszukujemy pracowników na stanowisko:

Miejsce pracy: Skarżysko-Kamienna
ZAKRES OBOWIĄZKÓW NA STANOWISKU PRACY:

  • odbiór jakościowy materiału (odpady)
  • przygotowywanie i pobieranie próbek materiałów
  • wykonanie oceny laboratoryjnej paliwa alternatywnego
  • obsługa aparatury kontrolno-pomiarowej
  • prowadzenie dokumentacji laboratoryjnej
WYMAGANIA:
  • mile widziane doświadczenia w pracy w laboratorium
  • wykształcenie z zakresu ochrony środowiska, chemii
  • chęci do pracy oraz zaangażowania w powierzone obowiązki
  • dyspozycyjności i gotowości do pracy zmianowej
  • komunikatywności i umiejętności pracy w grupie
  • umiejętności pracy pod presją czasu
CO OFERUJEMY?
  • umowę o pracę na pełen etat
  • stabilne zatrudnienie w firmie znanej na lokalnym rynku
  • dużą samodzielność w działaniu
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • mozliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kompetancji zawodowych
  • pracę pełną wyzwań w zgranym i szanującym się zespole

Poznaj

Prodigo sp. z o.o.

Poznaj Prodigo sp. z o.o.

Grupa PRODIGO to innowacyjne, nowoczesne przedsiębiorstwo, którego przejrzysta struktura organizacyjna oraz zoptymalizowane procesy zarządzania zapewniają naszym Klientom najwyższy standard obsługi, zgodny z obowiązującymi przepisami oraz dyrektywami Unii Europejskiej z zakresu ochrony środowiska naturalnego w formule „circular economy”.

Proces rekrutacji

Krok APLIKUJ DO NAS
Krok ROZMOWA NA NAMI
Krok DOŁĄCZ DO NAS !