Laborant / młodszy technolog betonu

PRODBET Sp. z o.o.

Konstancin-Jeziorna, Piaseczno

6 dni temu

Firma PRODBET Sp. z o.o. zajmuje się produkcją i dostawą betonu towarowego, specjalistycznego, produkcją prefabrykatów betonowych, sprzedażą materiałów budowlanych.

Aktualnie poszukujemy kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Konstancin-Jeziorna, Piaseczno
Opis stanowiska:
  • pobieranie próbek  i ich badanie zgodnie z obowiązującymi normami
  • kontrola właściwości mieszanki betonowej i stwardniałego betonu w laboratorium badawczym
  • kontrola i nadzór surowców stosowanych do produkcji mieszanki betonowej
  • prowadzenie dokumentacji Zakładowej Kontroli Produkcji
Nasze wymagania:
  • znajomość obowiązujących polskich norm w produkcji mieszanki betonowej
  • podstawowe umiejętności badania mieszanki betonowej i stwardniałego betonu
  • dyspozycyjność, odpowiedzialność
  • sumienność w wykonywanych zadaniach
  • chęć podnoszenia kwalifikacji
  • wykształcenie średnie o kierunku budowlanym (student)
  • prawo jazdy kat. B
Oferujemy:
  • stałą, stabilną i ciekawą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej.
  • konkurencyjny pakiet wynagrodzeń i świadczeń.
  • praca na ¾ etatu
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • odpowiednie do stanowiska narzędzia pracy

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku

Poznaj

Poznaj stanowisko: Technolog
Technolog jest specjalistą, posiadającym dość ogólny zakres obowiązków – najściślej rzecz biorąc technolog zajmuje się organizowaniem i koordynowaniem całokształtu procesów o podłożu technicznym. W praktyce specjalista technolog nadzoruje poprawne funkcjonowanie sprzętu komputerowego i specjalistycznego, znajdującego się na terenie przedsiębiorstwa, kontroluje jego stan techniczny i dopilnowuje terminowego ...
Praca Technolog