Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Laborant Zmianowy

CEMEX Polska Sp. z o.o.

Rudniki (koło Częstochowy, gmina Rędziny)

9 dni temu

Miejsce pracy: Rudniki (koło Częstochowy, gmina Rędziny)

Cementownia Rudniki

 zatrudnienie przez firmę zewnętrzną

Główne zadania
  • Pobieranie prób surowców, paliw, półproduktów, cementów i spoiw,
  • Przygotowanie prób do badań fizyko-chemicznych,
  • Wykonywanie badań chemicznych metodami klasycznymi, analiz XRF i XRD,
  • Nadzór i monitorowanie parametrów pracy analizatora online z laboratorium (program sterujący),
  • Wykonywanie badań fizycznych cementów i spoiw,
  • Prowadzenie dokumentacji jakościowej i zapisów,
  • Sterowanie procesem produkcji i jakości zgodnie z ustalonymi zasadami jakościowymi.
Wymagania formalne
  • Wykształcenie średnie (wykształcenie wyższe techniczne będzie dodatkowym atutem),
  • Doświadczenie w pracy w laboratorium- mile widziane,
  • Podstawowa znajomość zasad obsługi urządzeń laboratoryjnych,
  • Znajomość obsługi komputera i programów pakietu MS Office,
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie podstawowym- będzie dodatkowym atutem,
  • Dyspozycyjność do pracy w systemie czterobrygadowym (praca zmianowa).
Oczekiwania interpersonalne
  • Dokładność podczas wykonywania badań,
  • Sumienność i rzetelność w opracowywaniu danych,
  • Gotowość do pracy zespołowej.
Co możesz zyskać pracując jako Laborant Zmianowy?
  • Umowę o pracę z firmą zewnętrzną,
  • Konkurencyjne wynagrodzenie, szeroki pakiet świadczeń dodatkowych.
  • Pracę w dużej i stabilnej firmie o globalnym zasięgu,
  • Możliwość rozwoju i zdobywania doświadczenia.

Poznaj

CEMEX jest globalnym liderem w branży materiałów budowlanych. W świecie stojącym wobec stale rosnącej potrzeby rozwoju budownictwa, pomagamy zaspokajać to zapotrzebowanie poprzez dostarczanie wysokiej jakości produktów i usług naszym klientom oraz naszym społecznościom na całym świecie.

Poznaj stanowisko: Laborant

Laborant to osoba pracująca w laboratorium przedsiębiorstwa i zajmuje się pobieraniem, oraz badaniem surowców, półfabrykatów i wyrobów gotowych. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: przygotowanie sprzętu laboratoryjnego, pobieranie próbek i wykonywanie bieżących analiz laboratoryjnych, koordynacja i nadzór wykonania harmonogramu badań surowców, ...
Laborant Praca Laborant

Aplikujesz na ogłoszenie

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (735)
Wałbrzych (70)
Legnica (101)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (257)
Toruń (168)
Lubelskie:
Lublin (270)
Chełm (53)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (966)
Tarnów (95)
Nowy Sącz (86)
Mazowieckie:
Warszawa (2276)
Radom (176)
Płock (72)
Opolskie:
Opole (244)