Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Laborant

Grupa Żywiec S.A.

Elbląg

125 dni temu

Czy wiesz, że:
  • Jesteśmy drugim co do wielkości producentem piwa w Polsce. Mamy 5 browarów w takich lokalizacjach jak: Żywiec, Warka, Elbląg, Leżajsk i Cieszyn. Zatrudniamy w nich blisko 1 000 pracowników.
  • Z sukcesem łączymy tradycje piwowarskie z nowoczesną wiedzą techniczną. W swoim portfolio mamy takie marki jak: Żywiec, Heinkenen, Desperados, Paulaner, Warka, Tatra, EB, Specjal, Leżajsk, Brackie, Królewskie czy Dziki Sad.
  • Łańcuch dostaw Grupy Żywiec regularnie otrzymuje nagrody „Doskonałość TPM” – Japońskiego Instytutu za najbardziej efektywne rozwiązania produkcyjne i zajmuje czołowe miejsca w rankingach browarów Grupy Heineken.
Laborant
Miejsce pracy: Elbląg
praca sezonowa

Twoje zadania:
  • Pobór prób laboratoryjnych zgodnie z planem kontroli
  • Obsługa i utrzymanie sprawności technicznej maszyn i urządzeń poprzez kontrolę, czyszczenie i kalibrację
  • Kontrola parametrów fizykochemicznych, mikrobiologicznych brzeczki, piwa w trakcie produkcji wyrobu gotowego, surowców, materiałów pomocniczych i opakowań zgodnie z planem kontroli i na zgodność ze specyfikacjami technologiczno - jakościowymi
  • Kontrola jakościowa pod katem wad opakowań wyrobu gotowego na linach rozlewniczych
  • Zachowanie standardów bezpieczeństwa i czystości na powierzonym obszarze
Czego poszukujemy:
  • Wykształcenia wyższego - chemicznego, biotechnologicznego (dopuszczalne wykształcenie średnie chemiczne z doświadczeniem pracy w laboratorium)
  • Wiedzy z zakresu analityki chemicznej
  • Umiejętności pracy w laboratorium fizykochemicznym , mikrobiologicznym
  • Znajomości podstaw pakietu MS Office
  • Dyspozycyjności, dobrej organizacji pracy, zaangażowania, sumienności i umiejętności pracy w grupie
  • Gotowości do nauki
  • Przywiązywania dużej wagi do przestrzegania standardów produkcji ze szczególnym uwzględnieniem zasad bezpieczeństwa
  • Doświadczenie pracy w działach produkcyjnych będzie dodatkowym atutem
Co możemy Ci zaoferować:
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy
  • Pełną wyzwań pracę w międzynarodowej, dynamicznie rozwijającej się firmie z wdrożonym systemem Lean Managementu
  • Pracę w systemie zmianowym w dziale o wysokim stopniu automatyzacji procesów technologicznych

Poznaj

Grupa Żywiec, zdobywca IV miejsca w rankingu najbardziej pożądanych pracodawców 2013 w opinii specjalistów i menedżerów w kategorii FMCG według Antal International, poszukuje:

Poznaj stanowisko: Laborant

Laborant to osoba pracująca w laboratorium przedsiębiorstwa i zajmuje się pobieraniem, oraz badaniem surowców, półfabrykatów i wyrobów gotowych. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: przygotowanie sprzętu laboratoryjnego, pobieranie próbek i wykonywanie bieżących analiz laboratoryjnych, koordynacja i nadzór wykonania harmonogramu badań surowców, ...
Laborant Praca Laborant

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (714)
Wałbrzych (50)
Legnica (86)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (260)
Toruń (142)
Lubelskie:
Lublin (251)
Chełm (34)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (810)
Tarnów (68)
Nowy Sącz (77)
Mazowieckie:
Warszawa (2098)
Radom (159)
Płock (93)
Opolskie:
Opole (245)
Nysa (59)