Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Laborant

Doehler Sp. z o.o.

Kozietuły Nowe, Tarczyn, Belsk Duży

37 dni temu

Grupa Döhler jest międzynarodowym producentem koncentratów soków owocowych/warzywnych, soków NFC, zapraw, emulsji, barwników, suszy z owoców/warzyw oraz aromatów naturalnych, a także zintegrowanych rozwiązań systemowych dla przemysłu spożywczego (www.doehler.com)
Aktualnie poszukuje kandydatów/tek na stanowisko:

Laborant
Miejsce pracy: Kozietuły Nowe, Tarczyn, Belsk Duży
Główne obowiązki:
  • przeprowadzanie kontroli jakości surowca oraz wyrobów gotowych i podejmowanie decyzji dot. przyjęcia surowca do produkcji.
  • pobieranie prób do analiz oraz nadzór nad pobieraniem prób przez operatorów z działu produkcji.
  • bieżąca analiza uzyskanych wyników badań i konsultacja z kierownikiem laboratorium.
  • potwierdzanie zgodności parametrów deklarowanych z wysyłkami do klientów.
  • wystawianie certyfikatów jakościowych i ich sprawdzanie przed wydaniem.
  • przygotowywanie odczynników, kontrprób i zapewnienie ich właściwego przechowywania.
  • wysyłanie próbek do laboratoriów zewnętrznych i do klientów (próby ofertowe).
  • wprowadzanie wyników analiz do systemu i archiwizacja zapisów z badań.
  • badanie jakości wody stosowanej w procesach produkcyjnych.
  • utrzymanie czystości na stanowisku pracy oraz mycie szkła laboratoryjnego, a także stosowanie się do ustaleń wynikających z zasad 5S.
  • kalibrowanie i nadzorowanie sprzętów kontrolno-pomiarowych.
  • stosowanie się do procedur systemu zarządzania jakością i bezpieczeństwem produktu oraz zasad BHP.
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe (technologia żywności, mikrobiologia lub pokrewne).
  • umiejętności pobierania prób do badań i wykonywania analiz fizyko-chemicznych i/lub mikrobiologicznych i/lub sensorycznych.
  • znajomość zasad funkcjonowania laboratorium (obsługa sprzętu, metodyka badań, interpretacja wyników).
  • znajomość procesów technologicznych i zagadnień: GHP,GMP i GLP oraz HACCP/ISO.
  • obsługa komputera (MS Outlook, mile widziany SAP).
  • gotowość do pracy zmianowej (zmiany 8 godzinne/tygodniami; laboratorium pracuje 24 h/7 dni tyg.).
  • aktualna książeczka sanitarno-epidemiologiczna lub gotowość do jej wyrobienia.
  • prawo jazdy kat. B (z uwagi na lokalizację).
  • pożądane cechy osobowości: dokładność, dobra organizacja pracy, komunikatywność, odpowiedzialność, umiejętność pracy w zespole, chęć ciągłego rozwoju..
Oferujemy:
  • możliwość zdobycia doświadczenia i rozwoju kompetencji w prężnie rozwijającej się międzynarodowej firmie.
  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę, wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia oraz pakiet motywacyjny i świadczenia socjalne.
  • przyjazną atmosferę pracy oraz energiczny zespół współpracowników.

Wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Döhler sp. z o. o. zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoje CV w naszej bazie, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę: „Zgadzam się na przetwarzanie przez Döhler sp. z o. o. danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem rekrutacja@doehler.pl

Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. wizerunek) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś/eś wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji.

Poznaj stanowisko: Laborant

Laborant to osoba pracująca w laboratorium przedsiębiorstwa i zajmuje się pobieraniem, oraz badaniem surowców, półfabrykatów i wyrobów gotowych. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: przygotowanie sprzętu laboratoryjnego, pobieranie próbek i wykonywanie bieżących analiz laboratoryjnych, koordynacja i nadzór wykonania harmonogramu badań surowców, ...
Laborant Praca Laborant

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (640)
Wałbrzych (60)
Legnica (116)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (235)
Toruń (144)
Lubelskie:
Lublin (235)
Chełm (35)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (815)
Tarnów (97)
Nowy Sącz (85)
Mazowieckie:
Warszawa (2006)
Radom (176)
Płock (63)
Opolskie:
Opole (236)
Nysa (63)