Lakiernik samochodowy

Mellströms Bil AB

Mazowieckie

7 dni temu

Ogłoszenie numer: 2688147, z dnia 2019-10-11

Warsztat samochodowy położony w południowo-wschodniej Szwecji, w pobliżu przystani promowej, która biegnie między Karlskroną i Gdynią poszukuje osoby do pracy na stanowisko:

Miejsce pracy: mazowieckie

Opis stanowiska

Miejsce pracy: Szwecja / Karlskrona

Zadania:

  • przygotowywanie elementów do malowania (min. oczyszczanie,wygładzanie, matowanie, suszenie)
  • lakierowanie elementów
  • dbanie o wysoką jakość procesu, zgodnie ze standardami Firmy

Wymagania

  • doświadczenie zawodowe jako lakiernik samochodowy
  • wykształcenie min. zawodowe
  • umiejętność przygotowania elementów do lakierowania
  • umiejętność planowania oraz dobrej organizacji pracy
  • umiejętność pracy w zespole
  • komunikatywność

Oferujemy

  • nieodpłatne zakwaterowanie oraz dojazd do miejsca pracy, koszty pokrywa Pracodawca
  • stabilne zatrudnienie
  • praca w pełni legalna
  • możliwość pracy w ramach nadgodzin

CV w języku polskim  prosimy przesyłać za pomocą przycisku "Aplikuj Teraz"

Nr tel do kontaktu. +48 517150744 LUB +46 725533198

Poznaj

Karlskrona Bilskadecenter

Poznaj stanowisko: Lakiernik
Lakiernik jest to osoba malująca lub nakładająca farbę na określone elementy. Praca lakiernika nie należy do najprostszych, wymaga odpowiednich umiejętności, czyli dokładności i wielkiego skupienia. Do głównych obowiązków tego pracownika należy m.in.: przygotowanie powierzchni, nakładanie powłoki lakierniczej, suszenie jej, albo utrwalanie powierzchni różnymi technikami, a także bieżąca konserwacja i kontrola ...
Praca Lakiernik