Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Laminator / Laminatorka

Enovio Sp.z o.o.

Karczew k. Otwocka

31 dni temu

Enovio to innowacyjna spółka na rynku Building Integrated Photovoltaic. Firma koncentruje swoje działania na rynku fotowoltaiki w wersji użytkowej. Jeśli chcesz brać udział w transformacji energetycznej oraz zdobyć niszowa wiedzę, zapraszamy do współpracy.

Obecnie rozbudowujemy dział produkcji, w związku z tym poszukujemy osoby na stanowisko:
Miejsce pracy: Karczew k. Otwocka

Rodzaj pracy: Praca stała

Zakres obowiązków:
  • Praca na hali produkcyjnej w obszarze wykonywania laminatów z włókna i paneli fotowoltaicznych
  • Nakładanie separatora, wycinanie mat z włókna, nasączanie materiału żywicą
  • Laminowaniem detali zgodnie z dokumentacją (układanie mat na formie, nakładanie żywicy)
  • Obsługa urządzeń i narzędzi związanych z zakresem produkcji (laminator, nożyczki, nóż do tapet, pędzelek),
  • Kontrola wyrobów w trakcie produkcji,
  • Przestrzeganie wewnętrznych procedur, standardów i przepisów BHP.
Oczekiwania:
  • Umiejętność laminowania i tworzenia elementów na bazie włókna szklanego / aramidowego lub węglowego,
  • Zdolności manualne na wysokim poziomie,
  • Zaangażowania i dbałości o wysoką jakość wykonywanej pracy,
  • Cierpliwość i dokładność,
Oferta:
  • Kandydatom bez doświadczenia w laminowaniu – dajemy możliwość przeszkolenia na początku zatrudnienia,
  • Praca w firmie stabilnej prawnie, która stale się rozwija,
  • Umowa o pracę,
  • Praca w nowej hali produkcyjnej,
  • Wymiar pracy 8 godzin dziennie.
Enovio Sp. z o.o. zastrzega sobie prawo do rejestracji i przetwarzania danych zawartych w CV wyłącznie do potrzeb procesu rekrutacji. Kandydatom zapewniamy całkowitą dyskrecję. W CV prosimy o dopisanie następującej klauzuli: : „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)." Zastrzegamy sobie prawo do udzielania odpowiedzi wyłącznie na wybrane oferty.
Poznaj stanowisko: Robotnik Produkcyjny
Robotnik produkcyjny – osoba, która pracuje w dziale produkcji, zazwyczaj na magazynie. Osoba na tym stanowisku wykonuje powtarzające się czynności, może być także zobowiązana do raportowania, wprowadzania informacji do systemu. Robotnik produkcyjny powinien posiadać wykształcenie co najmniej podstawowe lub gimnazjalne. W zależności od rodzaju wykonywanej ...
Praca Robotnik Produkcyjny