Land Broker

Axi Immo

Mazowieckie

4 dni temu

Ogłoszenie numer: 4450043, z dnia 2021-04-13

AXI IMMO Group jest liderem wśród polskich firm doradczych świadczących kompleksowe usługi na rynku nieruchomości komercyjnych.

Jesteśmy aktywni w najdynamiczniej rozwijających się sektorach nieruchomości komercyjnych: powierzchni magazynowych, biurowych, gruntów inwestycyjnych oraz doradztwie inwestycyjnym, property i facility management.

Land Broker

Miejsce pracy: mazowieckie

Opis stanowiska

  • współpraca z konsultantami działu,
  • aktualizacja i rozwijanie bazy nieruchomości,
  • przygotowywanie ofert, prezentacji nieruchomości,
  • przygotowywanie zestawień i analiz na potrzeby działu,
  • research rynku - pozyskiwanie informacji i dokumentów dla wybranych nieruchomości.

Wymagania

  • wykształcenie geodezja / gospodarka przestrzenna / ochrona środowiska / administracja / techniczne
  • dyspozycyjność 5 dni w tygodniu w godzinach 9.00 - 17.00
  • dobra znajomość MS Office, w szczególności PowerPoint i Excel,
  • skrupulatność, szybkość w działaniu,
  • dobra znajomość języka angielskiego,
  • umiejętność pracy przy wielu projektach jednocześnie.

Oferujemy

  • ciekawą, odpowiedzialną pracę w polskiej firmie,
  • możliwości rozwoju zawodowego,
  • miłą i przyjazną atmosferę pracy,
  • stabilne warunki zatrudnienia.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku APLIKUJ TERAZ.

Specjalista ds. Pozyskiwania Nieruchomości to osoba, która zajmuje się pozyskiwaniem nieruchomości dla potrzeb firmy. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: analiza rynku nieruchomości na wybranym terenie, wyszukiwanie atrakcyjnych ofert sprzedaży gruntów i budynków na wybranym terenie, negocjowanie cen zakupu nieruchomości, dopełnienie prawnych aspektów zakupu nieruchomości, ...
Praca Specjalista ds. Pozyskiwania Nieruchomości