Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Large Scale PV Designer

NES Global Talent

Pomorskie

18 dni temu

NES Global Talent jest firmą rekrutacyjna specjalizującą się w stanowiskach technicznych. 500 doświadczonych rekruterów NES wspiera Kandydatów i firmy w 28 krajach, z 45 biur w branżach: Energetyka, Budownictwo i Nieruchomości, Nafta i Gaz, Farmacja, IT, Produkcja.

Dla naszego klienta, firmy o zagranicznym kapitale działającej w sektorze odnawialnych źródeł energii, poszukujemy aktualnie osoby na stanowisko:

Osoba na powyższym stanowisku odpowiedzialna byłaby za wizualizacje koncepcyjne instalacji fotowoltaicznych o mocy przekraczającej 10 MW oraz wsparcie dokumentacyjne na etapie rozwoju projektu.

Jeśli posiadasz doświadczenie w projektowaniu dużych instalacji fotowoltaicznych i chciałbyś się rozwijać w kierunku project managera - zapoznaj się z poniższym opisem stanowiska i jeśli czujesz się idealnym kandydatem, zaaplikuj.

Zakres obowiązków:

  • Wykonywanie projektów instalacji fotowoltaicznych gruntowych o mocach przekraczających 10 MW.
  • Udział w konsultacjach technicznych.
  • Przygotowywanie dokumentacji niezbędnej przy procesowaniu projektów (dokumentacja związana z uzyskaniem PnB).
  • Nadzorowanie postępu robót i wsparcie projektowe ekip instalatorskich.
  • Ekonomiczna analiza projektu - wstępne szacunki.

Idealny kandydat powinien mieć:

  • Wykształcenie wyższe techniczne.
  • Minimum 2 lata doświadczenia zawodowego w zakresie projektowania instalacji PV.
  • Znajomość adekwatnego oprogramowania (preferowany PVSyst).
  • Biegła znajomość AutoCAD.
  • Uprawnienia budowlane projektowe (duży atut, choć nie wymóg obowiązkowy).
  • Prawo jazdy kategorii B.
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.

Narzędzia pracy (samochód, laptop, telefon) zapewnione przez pracodawcę. Wśród benefitów opieka medyczna, dopłaty do kart sportowych.

Możliwa długoterminowa praca zdalna z okresowymi wizytami w biurze w Warszawie.

Wynagrodzenie: 10 000 – 12 000 brutto

Preferowana umowa: O pracę

Poznaj

Poznaj stanowisko: Projektant CAD
Technologia CAD to najpopularniejsze narzędzie grafiki inżynierskiej. Można ją określić projektowanie techniczne przy wykorzystaniu sprzętu i oprogramowania komputerowego. Jest stosowana m.in. w inżynierii czy architekturze, do wykonywania projektów oraz dokumentacji technicznej. Projektant CAD realizuje zadania na wszystkich etapach prac konstrukcyjnych związanych z wytwarzaniem lub modernizowaniem konstrukcji ...
Praca Projektant CAD