Praca.pl Praca Warmińsko-mazurskie Lektor Warmińsko-mazurskie
Lektor języka niemieckiego online

Paroli Łukasz Tyczkowski
warmińsko-mazurskie
praca zdalna
900 dni temu

Ogłoszenie numer: 5828439, z dnia 2021-11-01

Paroli jest jedną z pierwszych szkół językowych online w Polsce. Działamy nieprzerwanie od 2011 roku i od samego początku istnienia prowadzimy zdalne kursy językowe. W związku z ciągłym rozwojem firmy poszukujemy do współpracy nauczycieli języka niemieckiego.

Miejsce pracy: warmińsko-mazurskie

Opis stanowiska

  • Chcesz mieć decydujący wpływ na wysokość Twojego wynagrodzenia i zależy Ci na elastycznych warunkach współpracy?
  • Szukasz pracy, która da Ci doświadczenie i nowe umiejętności?
  • Chcesz pracować z ludźmi z różnych części świata?
  • Posiadasz dyplom licencjata/magistra filologii germańskiej lub szkolenie certyfikat uprawniający do nauczania języka niemieckiego?
  • Potrafisz dostosować się do oczekiwań słuchacza i przygotować indywidualny program nauczania?
  • Chcesz pracować w zespole jednej z największych szkół językowych online w Polsce?
  • Lubisz nauczać języka niemieckiego i potrafisz zarazić innych swoim podejściem?
  • Wystawiasz rachunki lub faktury? Może być to działalność nierejestrowana, tradycyjna działalność gospodarcza lub współpraca z inkubatorem przedsiębiorczości.

Jeżeli tak, zapraszamy o współpracy!

Oferujemy

  • Dajemy Ci swobodę w podejmowaniu decyzji o czasie Twojej pracy. Sam/a ustalasz, kiedy prowadzisz zajęcia i ile masz lekcji tygodniowo/miesięcznie.
  • Zapewniamy Ci wsparcie techniczne, metodyczne i merytoryczne na każdym etapie naszej współpracy.
  • Szkolimy Cię, jeżeli potrzebujesz praktycznej wiedzy na temat narzędzi i metod do prowadzenia kursów językowych online.
  • Rozmawiamy z Tobą i wszelkie niejasności rozwiązujemy na bieżąco.
  • W razie potrzeby pomagamy załatwiać formalności związane z wystawianiem rachunków/faktur. Mamy sprawdzone rozwiązania, które dadzą Ci większe możliwości niż np. umowa zlecenie.