Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Opolskie Lektor Opolskie
Lektor / Native speaker j. angielskiego – lekcje online

Open School Regina Orlińska
opolskie
praca stacjonarna
1438 dni temu

Ogłoszenie numer: 3296432, z dnia 2020-05-13

Akademia Językowa OPEN SCHOOL

Działamy na warszawskich Bielanach (ul. Sokratesa 11b) od 2010 roku.

Różnych języków obcych uczą się u nas starsze dzieci, młodzież oraz dorośli. Prowadzimy również zajęcia in-company.

Wyróżniamy się tym, że w nauczaniu stosujemy metodę komunikatywną oraz bezpośrednią.

Poznaj nas bliżej: http://www.bielany.openschool.pl/

Teraz szukamy lektorów i native speakerów j. angielskiego lubiących pracę zdalną na platformach typu ZOOM, SKYPE.

Miejsce pracy: opolskie

Opis stanowiska

Jako nasz/a lektor/ka będziesz tworzył/a i prowadził/a lekcje online indywidualne oraz grupowe.

Wymagania

  • Wykształcenie filologiczne potwierdzone dyplomem ukończenia studiów licencjackich lub magisterskich lub certyfikat potwierdzający znajomość języka na poziomie min. C1
  • Co najmniej 2-letnie doświadczenie w prowadzeniu kursów językowych stacjonarnych i online
  • Znajomość i sprawne korzystanie z technologii w nauczaniu
  • Umiejętność i kreatywność w przygotowaniu i prowadzeniu kursów online
  • Umiejętności komunikacyjne, wysoka kultura osobista, otwartość na potrzeby kursantów
  • Chęć do rozwijania swoich kompetencji lektorskich

Oferujemy

  • Możliwość samodzielnego przygotowania kursu online
  • Obsługę administracyjną i minimum biurokracji
  • Wsparcie metodyczne
  • Szkolenia wewnętrzne z wykorzystaniem platformy ZOOM
  • Wynagrodzenie zależne od kompetencji i stażu pracy (od 45,00 do 60,00 brutto za 60 minut zajęć)
  • Różne formy współpracy: umowa zlecenie, umowa o współpracy (B2B)