Najnowsze oferty pracy

  • Kierownik / Kierowniczka Laboratorium Medycznego

    Synevo Sp. z o.o.   Wrocław, ul. Gen. A.E. Fieldorfa 2    praca stacjonarna
    kierownik/koordynator  umowa o pracę  pełny etat
    4 dni
    Opis stanowiska: Zapewnienie właściwego funkcjonowania Laboratorium Medycznego; Kierowanie podległym personelem medycznym i niemedycznym; Rozwój kompetencji podległego zespołu; Nadzór nad realizacją wykonywanych badań; Nadzór nad sprawami administracyjnymi dotyczącymi laboratorium;...
Zobacz więcej ofert pracy

Lider Laboratorium Linii Malowania

Devire Sp. z o.o
małopolskie, woj. małopolskie
praca stacjonarna
2477 dni temu

Agencja zatrudnienia nr licencji 3260

Find your own at devire.pl

Miejsce pracy/

Location: woj. małopolskie

Nr ref.: DEAN04851

Naszym Klientem jest międzynarodowa firma motoryzacyjna. W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy kandydatów na stanowisko Kierownika Laboratorium Linii Malowania. Kandydat, który obejmie to stanowisko będzie zarządzał kilkuosobowym zespołem specjalistów i będzie podlegał pod Kierownika Linii Malowania. Jeżeli uważasz, że jesteś „dobrym chemikiem”, to stanowisko jest dla Ciebie!

Zadania:

• Zarządzanie pracą zespołu laboratorium
• Weryfikacja oraz nadzór nad sprzętem kontrolno- pomiarowym w laboratorium
• Bieżąca realizacja kontroli procesu malowania oraz testy okresowe
• Weryfikacja procesu oraz produktu zgodnie z Planem Kontroli (badania zewnętrzne)
• Bieżące prowadzenie laboratorium pod kątem zgodności dokumentacyjnej i standardów jakościowych
• Prowadzenie projektów związanych z nowymi wdrożeniami i technologiami oraz przeprowadzanie ich testów
• Prowadzenie badań środowiskowych oraz zapisów z przeprowadzonych analiz
• Nadzór nad gospodarka magazynową chemii produkcyjnej, laboratoryjnej i środowiskowej
• Kontakt z dostawcami - nadzór nad realizacja dostaw i ich składowaniem, monitorowanie zużycia zapasów, uzupełnianie braków poprzez składanie
• Gospodarka odpadami procesu malowania
• Raportowanie środowiskowe - odpadów/zużycia chemii

Nasz Klient zapewnia:

• Ciekawą pracę w międzynarodowym środowisku
• Atrakcyjne wynagrodzenie
• Szkolenia, pakiet socjalny, pakiet zdrowotny
• Możliwości rozwoju oraz dostęp do narzędzi i metodologii stosowanych według najwyższych standardów

U Kandydatów zwracamy szczególną uwagę na:

• Wykształcenie wyższe lub średnie kierunkowe w zakresie: chemii, technologii chemicznych, ochrony środowiska lub pokrewne
• Doświadczenie w zakresie chemii laboratoryjnej, technologii lub rozwoju produktów oraz procesów chemicznych (mile widziane specjalistyczne doświadczenie w zakresie powłok materiałowych - lakiernicze, galwaniczne)
• Umiejętność kierowania zespołem
• Dokładność i dbałość o szczegóły
• Dobrą znajomość języka angielskiego
• Znajomość Pakietu MS Office

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji"

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.