Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Lider zespołu testowania

ZF Group

Zachodniopomorskie

123 dni temu

Miejsce pracy: Łódź

Centrum Inżynieryjne ZF w Łodzi poszukuje ambitnych i dociekliwych osób do zespołu zajmującego się testowaniem oprogramowania. To właśnie tutaj opracowujemy technologie oraz narzędzia wykorzystywane do tworzenia i testowania zaawansowanych funkcji wsparcia kierowcy (ADAS – Advanced Assistance Driver Systems). Jeśli Twoją pasją jest programowanie, testowanie, lubisz dzielić się swoją wiedzą i chcesz uczestniczyć w tworzeniu technologii jutra – ta praca jest właśnie dla Ciebie!

Twoje zadania:
  • Koordynowanie pracy zespołu testującego oprogramowanie;
  • Planowanie procesu testowania w ramach przypisanych aktywności projektowych;
  • Raportowanie wyników z przeprowadzonych testów;
  • Ścisła współpraca z pozostałymi grupami projektowymi (SW, HW, System, Project Management);
  • Dbanie o rozwój zespołu dopasowany do potrzeb zespołu i prowadzonych projektów;
  • Spajanie zespołu, motywowanie, wyznaczanie celów oraz ocenianie pracowników;
  • Czynny udział w procesach rekrutacyjnych;
Profil kandydata:
  • Minimum 3 lata doświadczenia w testowaniu oprogramowania;
  • Znajomość procesów, narzędzi oraz metod wykorzystywanych przy tworzeniu oprogramowania;
  • Wyższe wykształcenie inżynieryjne w elektronice, informatyce lub pokrewnych;
  • Dobra znajomości języka angielskiego – swoboda w komunikacji;
  • Kreatywność w rozwiązywaniu problemów;
Oferujemy:
  • Pracę z najnowszymi technologiami w obszarze elektroniki oraz oprogramowania
    w przemyśle motoryzacyjnym;
  • Specjalistyczne szkolenia oraz wsparcie rozwoju pracownika;
  • Przyjazną atmosferę sprzyjającą pracy twórczej;
  • Pakiet socjalny: opieka medyczna, pakiet ubezpieczeń, karta sportowa;
  • Pakiet relokacyjny;
  • Elastyczne godziny pracy oraz możliwość pracy zdalnej;
  • Dodatkowe benefity - GameRoom, PizzaDay, świeże owoce, imprezy integracyjne;

Poznaj stanowisko: Lider Zespołu (Team Leader)

Team leader, tłumaczony po prostu jako lider zespołu jest osobą menedżerem koordynującym i nadzorującym prace danego zespołu pracowników w firmie, przedsiębiorstwie lub instytucji. Jego zadaniem jest wyznaczanie bieżących i długofalowych zadań i celów dla poszczególnych członków zespołu, weryfikowanie czynionych przez nich postępów, nagradzanie i wyciąganie konsekwencji, motywowanie do działania. ...
Lider Zespołu (Team Leader) Praca Lider Zespołu (Team Leader)