Zobacz więcej ofert pracy

LIDERA ZESPOŁU

Quixstar Sp. z o.o.
warmińsko-mazurskie
praca stacjonarna
5492 dni temu

Ogłoszenie numer: 64323, z dnia 2009-05-06

W związku z dynamicznym rozwojem firmy, poszukujemy osób które będą stanowiły trzon naszego zespołu, pełniąc funkcje:

Miejsce pracy: warmińsko-mazurskie

Opis stanowiska

  • Prowadzenie rekrutacji oraz wstępnych szkoleń
  • Budowanie własnego zespołu w systemie sprzedaży bezpośredniej
  • Motywowanie zespołu oraz pomoc w rozwoju sprzedaży

Wymagania

  • Zdecydowany przywódca i niezłomny Lider
  • Z doświadczeniem w tworzeniu i współpracy z zespołem
  • Nieugięcie i wytrwale dążący/a do sukcesu
  • Nie bojący/a się prowadzenia własnego biznesu
  • Nastawiony/a na rozwój i uczenie się nowych rzeczy

Oferujemy

  • Atrakcyjny plan marketingowy
  • Profesjonalny system szkoleń
  • Wysokie prowizje
  • Bardzo wysokie premie od sprzedaży zespołu
  • Nieograniczone możliwości własnego rozwoju przy wsparciu firmy
  • Realne możliwości awansu na wyższe szczeble w strukturze
  • Wszechstronne wsparcie Firmy
  • Uczestnictwo w programie „ AUTO 2009 „ ( samochód służbowy )
  • Meetingi i szkolenia dla Liderów w atrakcyjnych miejscach
  • Wspaniałą atmosferę współpracy
  • Pomoc doświadczonych ludzi w rozwoju biznesu
  • Wszechstronną pomoc w rekrutacji i szkoleniu zespołu