Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Likwidator Szkód Komunikacyjnych

Bosch Car Service "Szarama Otyń"

Nowa Sól-Zielona Góra (okolice), Otyń (pow. nowosolski)

46 dni temu

Ogłoszenie numer: 2087585, z dnia 2018-09-28

 W związku z rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: lubuskie / Nowa Sól-Zielona Góra (okolice), Otyń (pow. nowosolski)

Opis stanowiska

  • zamawianie części potrzebnych do naprawy,
  • bezpośrednia obsługa klientów,
  • wykonywanie oględzin i kosztorysów napraw powypadkowych,
  • kontrola przebiegu napraw.

Wymagania

  • prawo jazdy kat. B,
  • umiejętność kosztorysowania napraw (Audatex lub Eurotax lub DAT),
  • znajomość technologii napraw powypadkowych,
  • doświadczenie w branży motoryzacyjnej.

Oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie.
  • rozwój, szkolenia i realną szansę awansu w przyszłości.
  • interesującą pracę z ciekawą problematyką.
  • umowę o pracę na czas nieokreślony w stabilnej firmie.
  • możliwość rozwoju osobistego.

Poznaj stanowisko: Specjalista ds. Likwidacji Szkód Komunikacyjnych

Specjalista do spraw likwidacji szkód komunikacyjnych jest osobą odpowiedzialną za realizowanie procesu likwidacji szkód komunikacyjnych z tytułu ubezpieczeń OC i AC. Specjalista analizuje na podstawie posiadanej wiedzy i doświadczenia powstałe szkody i weryfikuje zasadność roszczeń osoby poszkodowanej. Osoba obsadzona na tym stanowisku jest samodzielnym organem decyzyjnym w zakresie wypłaty odszkodowań, przyjmuje ...
Specjalista ds. Likwidacji Szkód Komunikacyjnych Praca Specjalista ds. Likwidacji Szkód Komunikacyjnych

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (746)
Wałbrzych (56)
Legnica (101)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (167)
Toruń (110)
Lubelskie:
Lublin (224)
Chełm (37)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (810)
Tarnów (45)
Nowy Sącz (40)
Mazowieckie:
Warszawa (1931)
Radom (159)
Płock (61)
Opolskie:
Opole (174)
Nysa (67)