Zobacz więcej ofert pracy

Lutowacz

MRF Polska Sp. zo.o.
mazowieckie, Nowa Wieś (Komorów. pow. pruszkowski)
pracownik fizyczny
pełny etat
umowa o pracę
praca stacjonarna
795 dni temu

Ogłoszenie numer: 6641295, z dnia 2022-03-25

Firma MRF Sp. z o.o. jest firmą produkcyjną, o ugruntowanej pozycji na rynku krajowym i europejskim, z wieloletnim doświadczeniem w obróbce plastycznej blach i profili metalowych, specjalizująca się w produkcji grzejników (produkty własne i kooperacyjne), rozwijająca współpracę z nowymi klientami na rynkach krajowych i europejskich, poszukuje osób do pracy na stanowisku:

Lutowacz

Miejsce pracy: mazowieckie, Nowa Wieś (Komorów. pow. pruszkowski)

Opis stanowiska

Obowiązki:

  • Wykonywanie wszelkich prac lutowniczych
  • Ciągła współpraca z brygadzistą jak również z  innymi działami firmy
  • Dbałość o jakość wykonywanych detali i ich bieżąca kontrola

Wymagania

  • Wykształcenie minimum zawodowe
  • Umiejętność lutowania
  • Doświadczenie zawodowe na analogicznym stanowisku
  • Szybkość uczenia się, dokładność, odpowiedzialność i sumienność
  • Dobra organizacja pracy własnej oraz zaangażowanie w wykonywaną pracę
  • Umiejętność pracy w zespole

Oferujemy

  • Pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Umowę o pracę
  • Możliwość rozwoju zawodowego i udziału w ciekawych projektach rozwojowych
  • Wynagrodzenie uzależnione od wyników pracy i zaangażowania oraz premie