Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie
Magazynier - dział warzyw i owoców świeżych

Piotr i Paweł
mazowieckie, Pass gm. Błonie k. Warszawy
praca stacjonarna
4714 dni temu

Polska firma o ugruntowanej pozycji w Wielkopolsce z siedzibą w Poznaniu. Posiadamy 78 sklepów w starannie dobranych lokalizacjach w 46 miastach. Odwiedza nas ponad 2 miliony klientów miesięcznie. Cechuje nas wysoka kultura pracy w nowoczesnej organizacji przy jednoczesnym rodzinnym klimacie.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy doświadczonego kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Pass gm. Błonie k. Warszawy

Zadania:
  • przyjmowanie towarów na podstawie dokumentów dostawy,
  • sprawdzanie zgodności dokumentów dostawy z dostarczonym towarem,
  • sprawdzenie terminów ważności dostarczonych towarów,
  • właściwe zabezpieczenie towarów w magazynach,
  • kompletowanie towarów wg specyfikacji zamówienia.

Wymagania:
  • gotowość do pracy w godzinach nocnych,
  • gotowość do pracy w chłodni - kompletacja warzyw i owoców,
  • dokładność i odpowiedzialność,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • aktualne badania do celów sanitarno - epidemiologicznych,
  • uprawnienia na wózek widłowy.
Oferujemy:
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • opiekę medyczną,
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • zatrudnienie na umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin.