Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Lubuskie
Magazynier - Kierowca

Firma Handlowa TOMEK
lubuskie, Gorzów Wlkp.
praca stacjonarna
6735 dni temu

Ogłoszenie numer: 14161, z dnia 2005-11-24

Dynamicznie rozwijająca się firma o zasięgu ogólnopolskim, specjalizująca się w dystrybucji towarów techniki grzewczej, sanitarnej, instalacyjnej i kanalizacyjnej, poszukuje kandydata na stanowisko MAGAZYNIER

Miejsce pracy: lubuskie, Gorzów Wlkp.

Opis stanowiska

- praca w magazynie; - obsługa wózka widłowego; - rozwożenie towaru dla klientów pojazdem do 3,5t; - obsługa reklamacji.

Wymagania

- znajomość branży; - odpowiedzialność i dyspozycyjność; - prawo jazdy kat. B; - uprawnienia na obsługę wózka widłowego będą dodatkowym atutem;

Oferujemy

Firma oferuje: - pracę w firmie z polskim kapitałem; - atrakcyjne wynagrodzenie; - szansę pracy w stabilnej firmie; - dobrą atmosferę pracy.