Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy
Magazynier / Logistyk
HUAPOL
Bydgoszcz, Toruń
pracownik fizyczny
umowa o pracę
20 dni temu

Ogłoszenie numer: 4974144, z dnia 2021-07-12

HUAPOLjest firmą technologiczną dostarczającą usługi budowy, instalacji, modernizacji i utrzymania stacjonarnych i mobilnych sieci telekomunikacyjnych. Jesteśmy uznanym partnerem dla globalnych operatorów telekomunikacyjnych, operatorów telewizji kablowych oraz producentów urządzeń telekomunikacyjnych.

Aktualnie poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisko:

Miejsce pracy: kujawsko-pomorskie / Bydgoszcz, Toruń

Opis stanowiska

  • przygotowywanie zapotrzebowania na sprzęt i materiały,
  • nadzorowanie dostaw magazynowych,
  • przyjmowanie oraz wydawanie sprzętu i materiałów,
  • ewidencjonowanie stanów magazynowych w systemie,
  • prowadzenie raportów i dokumentacji dotyczących gospodarki magazynowej,
  • rozliczanie pracowników z powierzonego sprzętu i materiałów,
  • udział w inwentaryzacjach magazynowych,
  • dostarczanie materiałów współpracownikom – czasami praca w terenie,
  • praca w godzinach 8.00 – 16.00, od poniedziałku do piątku.

Wymagania

  • chęć do pracy,
  • znajomość programu EXEL,
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej,
  • odpowiedzialność, rzetelność,
  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

  • umowę o pracę,
  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku oraz dużych perspektywach rozwojowych,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • pracę w miłej atmosferze w gronie profesjonalistów.

Mile widziane:

  • doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu magazynu,
  • znajomość dokumentacji magazynowej.

Poznaj

HUAPOL TELEKOM Sp. z o.o.

Specjalizujemy się w utrzymaniu sieci, budowie infrastruktury i dostarczaniu usług telekomunikacyjnych. Naszym strategicznym celem jest budowanie najwyższej jakości sieci, charakteryzującej się niezakłóconym funkcjonowaniem. Gwarantujemy także wysoką wydajność infrastruktury oraz niezawodność, co realnie wpływa na budowanie relacji opartych na lojalności końcowych odbiorców usługi.