Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Magazynier / Magazynierka

Fiege Sp. z o.o.

Świecko

3 dni temu

Grupa FIEGE jest jedną z największych prywatnych firm w Europie specjalizującą się w logistyce kontraktowej.  W związku z rozwojem działalności firmy do nowo powstającego oddziału w Świecku poszukujemy Kandydatów na stanowisko Magazynier!

OFERUJEMY:
  • Umowa o pracę, stabilne zatrudnienie, zmiany dzienne od poniedziałku do piątku
  • Bezpłatną prywatną opiekę medyczną, możliwość     skorzystania z dodatkowego ubezpieczenia na życie, paczki świąteczne dla dzieci, bony świąteczne, imprezy integracyjne, nauka języka angielskiego, dofinansowanie do dojazdów
  • Możliwość awansu zawodowego na stanowisko Lidera lub Kierownika zmiany
  • Wynagrodzenie od 2750 zł brutto + średnia premia 20 % miesięcznego wynagrodzenia z gwarantowaną minimum 1 podwyżką w ciągu roku
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w obsłudze wózka widłowego na magazynie wysokiego składowania
  • Od stycznia 2019 zwiększenie wynagrodzenia do kwoty 3200 zł brutto dla pracownika bez uprawnień UDT i 3500 zł brutto z uprawnieniami UDT

OPIS STANOWISKA:

  • Przyjmowanie i wydawanie towarów do i z magazynu oraz ich oznaczanie w oparciu o obowiązujące procedury magazynowe
  • Dbałość o właściwe rozmieszczenie towarów na powierzchni magazynu
  • Dbanie o ład i porządek na stanowisku pracy, odpowiedzialność za powierzone mienie
  • Prowadzenie prostych czynności administracyjnych związanych z gospodarką magazynów
  • Informowanie przełożonego o występujących nieprawidłowościach w procesach magazynowych

NASZE WYMAGANIA:

  • Dyspozycyjność
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na magazynie
  • Uprawnienia na wózki widłowe - w związku ze zmianą przepisów skutkujących wymogiem posiadania uprawnień UDT jeśli takich nie masz nasza firma zapewni Ci szkolenie!
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Skrupulatność i dokładność w realizacji zadań

www.fiege.pl

Na podstawie art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), niniejszym informujemy, że:

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Fiege Logistics Sp. z o. o.
    z siedzibą w Warszawie, ul. Solariego 4, 02-070 Warszawa;
  2. Pana/Pani dane będą przetwarzane w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko, którego dotyczy przedmiotowe ogłoszenie o pracę, a podstawę prawną przetwarzania Pana/Pani danych osobowych stanowi udzielona zgoda;
  3. Pana/Pani dane osobowe mogą być przekazywane innym podmiotom należącym do Grupy Fiege, tj. Fiege Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Solariego 4, 02-070 Warszawa, Fiege e-Com Logistics Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Solariego 4, 02-070 Warszawa, Fiege e-Com North Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Solariego 4, 02-070 Warszawa;
  4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich;
  5. Pana/Pani dane osobowe będą przechowywane do momentu wniesienia żądania sprzeciwu / usunięcia danych albo do momentu usunięcia danych przez Fiege Logistics Sp. z o.o.;
  6. Posiada Pan/Pani prawo żądania od Fiege Logistics Sp. z o.o. dostępu do danych, które Pana/Pani dotyczą, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania. Posiada Pan/Pani prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych;
  7. Posiada Pan/Pani uprawnienie do cofnięcia zgody udzielonej na przetwarzanie danych w celach rekrutacji w dowolnym momencie;
  8. Posiada Pan/Pani prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych;
  9. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania uniemożliwia uwzględnienie Pana/Pani osoby w przeprowadzanym procesie rekrutacji.
  10. Dane osobowe przetwarzane w ramach rekrutacji pochodzą bezpośrednio od kandydatów na stanowisko pracy lub od firm zajmujących się pośrednictwem przy zatrudnianiu;
  11. Pana/Pani dane osobowe nie będą przedmiotem procesów, w ramach których miałoby dojść do zautomatyzowanego podejmowania decyzji, w tym profilowania.

Poznaj

Grupa Fiege jest jednym z liderów na europejskim rynku operatorów logistycznych zatrudniając 13,500 osób w 18 krajach. Naszych klientów obsługujemy w centralach logistycznych o łącznej powierzchni 2 mln m2. W Polsce firma zatrudnia ponad 300 osób, a jej siedziba znajduje sie w Mszczonowie.

Poznaj stanowisko: Pracownik Magazynu

Pracownik magazynu to osoba odpowiedzialna za wykonywanie czynności, związanych z codziennym funkcjonowaniem magazynu. Podstawowym obowiązkiem osoby obsadzonej na tym stanowisku jest przyjmowanie i wydawanie towarów, oraz sporządzanie szczegółowych raportów i rejestrowanie towarów, znajdujących się w magazynie. Obowiązkiem pracownika magazynu jest także dokładne weryfikowanie zgodności przyjmowanych i ...
Pracownik Magazynu Praca Pracownik Magazynu

Aplikujesz na ogłoszenie

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (725)
Wałbrzych (54)
Legnica (101)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (165)
Toruń (111)
Lubelskie:
Lublin (218)
Chełm (38)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (794)
Tarnów (46)
Nowy Sącz (41)
Mazowieckie:
Warszawa (1829)
Radom (158)
Płock (65)
Opolskie:
Opole (170)