Magazynier – Operator Wózka Widłowego

Antalis

Ul. Sochaczewska 96a, Błonie-Wieś

12 dni temu

Miejsce pracy: ul. Sochaczewska 96a, Błonie-Wieś

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie wzbogacone o premię miesięczną i półroczną
  • bezpłatną prywatną opiekę medyczną
  • możliwość przystąpienia do grupowej polisy ubezpieczenia na życie
  • dofinansowanie do biletów do kina i teatru
  • dofinansowanie do karty sportowej
  • paczki świąteczne

Oferujemy:

Zakres obowiązków:

  • rozwożenie towaru w odpowiednie lokalizacje przy użyciu wózka widłowego wysokiego składu
  • załadunek i rozładunek towarów
  • transportowanie towarów w magazynie
  • kompletacja zamówień
  • bieżące prace magazynowe

Oczekiwania:

  • przynajmniej rok doświadczenia w pracy na magazynie wysokiego składowania
  • doświadczenie w pracy ze skanerem
  • chęć do pracy i nauki
  • dyspozycyjność (praca w systemie zmianowym)
Poznaj stanowisko: Magazynier
Magazynier to osoba, która wykonuje wszystkie czynności związane z działalnością obiektu magazynowego, handlowego bądź przemysłowego, tj. przyjmuje towar na podstawie dokumentów dostawy, przygotowuje wysyłki, wystawia faktury, sprawdza zgodność dokumentów dostawy z dostarczonym towarem, przelicza towar, sprawdza terminy ważności dostarczonych towarów, zabezpiecza towar w magazynach i sukcesywne uzupełniania ...
Praca Magazynier