Magazynier - Operator wózka widłowego

2x3 S.A.

Krzęcin

29 dni temu

2x3 S. A. to marka o 24-letniej historii, to profesjonalna firma zajmująca się projektowaniem, produkcją oraz dystrybucją wysokiej jakości produktów komunikacji wizualnej. Naszym celem jest dążenie do doskonałości w zakresie obsługi Klientów, kompleksowych rozwiązań logistycznych oraz dostarczania produktów najwyższej jakości. By sprostać wysokim wymaganiom naszych Klientów, nieustannie pracujemy nad rozwojem nowych i udoskonalaniem już istniejących produktów. Jednym z głównych atutów jest przyjazna, wykwalifikowana kadra zarządzająca. Swoim dynamicznym rozwojem sięgnęliśmy sektor  dużego  przedsiębiorstwa. Zatrudnienie średniorocznie w naszej firmie przekracza liczbę 250 pracowników. Firma 2x3 jest otwarta na innowacyjność oraz zmiany w zakresie technologii. Stale poszerzamy swoją ofertę o kolejne produkty i usługi, które wyznaczają nowe kierunki rozwoju marki oraz wpisują się w najnowsze trendy.

W związku z tym poszukujemy osoby do pracy na stanowisko:

Miejsce pracy: Krzęcin

Zakres obowiązków:
  • Realizacja procesów załadunku oraz nadzór
  • Kontrola zgodności i jakości przygotowanego towaru
  • Zabezpieczenie towaru na magazynie
  • Uczestnictwo w okresowej inwentaryzacji
  • Dbałość o odpowiednie rozmieszczenie towarów na magazynie
  • Dbałość o czystość i porządek w miejscu pracy
  • Obsługa wydań (kompletacje) z magazynu wyrobów gotowych
Wymagania:
  • Uprawnienia na wózki widłowe wysokiego składowania
  • Doświadczenie w pracy na stanowisku magazynier
  • Odpowiedzialność, dyspozycyjność
  • Dobra organizacja pracy
  • Znajomość specyfiki pracy zmianowej
Firma oferuje:
  • Umowę o pracę na pełny etat
  • Możliwość awansu
  • Odzież ochronną
  • Nowoczesny sprzęt (roboty do streczowania, wózki wysokiego składowania)
  • Możliwość ubezpieczenia grupowego na życie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pracę w renomowanej firmie
  • Premie oraz dodatki świąteczne
  • Szkolenia wewnętrzne oraz kursy
  • Dojazd do pracy autobusem pracowniczym (z wybranych miejscowości)

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku:

Poznaj

2x3 S.A.

Firma 2x3 S.A. istnieje na rynku od 1996 roku. Z sukcesem zajmuje się projektowaniem, produkcją oraz dystrybucją wysokiej jakości produktów komunikacji wizualnej z przeznaczeniem dla biura, szkoły i domu.

Poznaj stanowisko: Magazynier
Magazynier to osoba, która wykonuje wszystkie czynności związane z działalnością obiektu magazynowego, handlowego bądź przemysłowego, tj. przyjmuje towar na podstawie dokumentów dostawy, przygotowuje wysyłki, wystawia faktury, sprawdza zgodność dokumentów dostawy z dostarczonym towarem, przelicza towar, sprawdza terminy ważności dostarczonych towarów, zabezpiecza towar w magazynach i sukcesywne uzupełniania ...
Praca Magazynier