Magazynier [rekrutacja online]

Nordfish

Charzyno

26 dni temu

Obecnie firma Nordfish - Foodmark Sp. z o.o. poszukuje osoby zainteresowanej podjęciem pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Charzyno
Opis stanowiska:
  • nadzór nad obiegiem towarów,
  • odpowiedzialność za prawidłowe przyjęcie i wydanie towaru zgodnie z ustaloną dokumentacją,
  • przygotowywanie towarów w oparciu o ustalone dokumenty,
  • przestrzeganie i stosowanie procedur związanych z magazynowaniem, wysyłką i przyjmowaniem towarów,
  • zabezpieczenie wyrobów przed zniszczeniem, uszkodzeniem lub kradzieżą,
  • kontrola stanów w magazynie,
  • wypełnianie dokumentacji związanej z przyjęciem i załadunkiem towaru.
Wymagania:
  • samodzielność w działaniu jak i umiejętność pracy w grupie,
  • dobra organizacja pracy,
  • uprawnienia na wózek widłowy,
  • mile widziane doświadczenia w pracy w zakładzie produkcyjnym.
Oferujemy:
  • zatrudnienie w firmie będącej liderem w branży spożywczej,
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na odpowiedzialnym stanowisku,
  • bezpłatny transport z wybranych kierunków,
  • pracę w przyjaznym zespole,
  • szkolenia.
Prosimy o zapoznanie się z klauzulą, której treść znalduje się pod linkiem: klauzula informacyjna.

Poznaj

Lisner Poznań Sp z o.o. Sp.k.

Lisner Poznań spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k.

Firma Lisner to wiodący producent przetworów rybnych i nie tylko. W portfolio naszych produktów znajdują się dania rybne, śledziki, łososie i krewetki „na raz”, jak również sałatki makaronowe oraz warzywne, pasty i hummusy. Jesteśmy certyfikowani przez międzynarodowe organizacje, np. IFS / BRC. Praca u nas to codzienna nauka od ekspertów w swojej dziedzinie w całej grupie Müller, do której należymy.

Proces rekrutacji

KrokPrzesłanie CV
KrokRozmowa telefoniczna
KrokSpotkanie
KrokPropozycja współpracy
KrokFeedback
Poznaj stanowisko: Magazynier
Magazynier to osoba, która wykonuje wszystkie czynności związane z działalnością obiektu magazynowego, handlowego bądź przemysłowego, tj. przyjmuje towar na podstawie dokumentów dostawy, przygotowuje wysyłki, wystawia faktury, sprawdza zgodność dokumentów dostawy z dostarczonym towarem, przelicza towar, sprawdza terminy ważności dostarczonych towarów, zabezpiecza towar w magazynach i sukcesywne uzupełniania ...
Praca Magazynier