Magazynier UDT

Serwis Personalny

Gdańsk Kokoszki

4 dni temu

Dla naszego klienta, mającego swoją siedzibę w Gdańsku na Kokoszkach, szukamy Magazyniera, który ma uprawienia i czuję się pewnie na wózkach wysokiego składu :)

Magazynier UDT
Miejsce pracy: Gdańsk Kokoszki
Nr ref.: KL/MG/V/2021
Co będzie należało do twoich obowiązków:
 • załadunek i rozładunek towaru
 • obsługa wózka widłowego wysokiego składu
 • prace magazynowe
Oczekujemy od Ciebie:
 • uprawnień na wózki widłowe UDT/TDT
 • doświadczenie w obsłudze wózków wysokiego składu
W zamian oferujemy:
 • umowę o zlecenie na okres próbny, po 1 miesiącu umowę o pracę
 • stałe godziny pracy, system dwuzmianowy 6:00-14:00/14:00-22:00
 • stawkę godzinową 19-20 zł brutto/h
 • stałą współpracę
 • terminowo płatne wynagrodzenie
 • możliwość przejęcia przez klienta po półrocznej współpracy

Więcej informacji udzieli ci Karolina - Tel. 500898097
Agencja Pracy Serwis Personalny (KRAZ 14765)

Osoby zainteresowane i spełniające wymagania prosimy o przesyłanie aplikacji.

 

 Aplikuj teraz 

Prosimy o dopisanie do swojej aplikacji następującej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji prowadzonej przez Serwis Personalny ul. Pułkownika Dąbka 140/4, 82-300 Elbląg (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883). Oświadczam, że jestem świadomy(a) dobrowolności udostępnienia moich danych osobowych oraz że zostałem(am) poinformowany(a) o prawie wglądu do moich danych osobowych oraz do ich poprawiania”
Zgłoszenia bez powyższej klauzuli nie będą rozpatrywane.

Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Serwis Personalny z siedzibą w Elblągu pod adresem ul. Pułkownika Dąbka 140/4, 82-300 Elbląg . Administrator przetwarzać będzie dane osobowe w celu realizacji procesu rekrutacji. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych oraz do ich poprawiania lub wnioskowanie o ich usunięcie.

Jeżeli chce Pan/Pani, abyśmy zachowali przesłane dokumenty również dla celów przyszłych rekrutacji, bardzo prosimy o dopisanie do swojej aplikacji poniższej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Administratora Danych Osobowych moich danych osobowych uzyskanych w procesie rekrutacji przez okres 3 lat od daty przesłania niniejszego dokumentu, w celu ich analizy pod kątem prowadzonych przez Serwis Personalny procesów rekrutacyjnych.”

Poznaj

Serwis Personalny

Poznaj stanowisko: Magazynier 
Magazynier to osoba, która wykonuje wszystkie czynności związane z działalnością obiektu magazynowego, handlowego bądź przemysłowego, tj. przyjmuje towar na podstawie dokumentów dostawy, przygotowuje wysyłki, wystawia faktury, sprawdza zgodność dokumentów dostawy z dostarczonym towarem, przelicza towar, sprawdza terminy ważności dostarczonych towarów, zabezpiecza towar w magazynach i sukcesywne uzupełniania ...
Praca Magazynier