Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Magazynier z uprawnieniami na wózki widłowe

Beetsma Sp. z o.o.

Bydgoszcz

7 dni temu

Beetsma jest firmą należącą do holenderskiego holdingu Van Koppen & Van Eijk. Jesteśmy Zespołem Specjalistów, który od ponad 10 lat świadczy usługi krajowego i międzynarodowego pośrednictwa pracy. Od początku działalności staramy się realizować wizję marki Przyjaznej i takiej, która jest Blisko swoich pracowników. Oprócz budowania relacji biznesowych, nieustannie powiększamy wokół siebie społeczność, do której zapraszamy także Ciebie. Wiemy, że to Ludzie są największą wartością tej firmy. Wierzymy w nich i ich kompetencje. Cenimy ich pracę i zaangażowanie. To dzięki nim nieustannie się Rozwijamy. Nasza Firma to przede wszystkim ludzie. Bez nich, cele, które zdobywamy każdego dnia, nie byłyby osiągalne.

Beetsma - Twoje miejsce pracy.

Aktualnie poszukujemy Kandydatów na stanowisko: Magazynier z uprawnieniami na wózki widłowe

Miejsce pracy: kujawsko-pomorskie/ Bydgoszcz

Zakres obowiązków:

  • obsługa wózka widłowego
  • wstawianie i zdejmowanie towaru na magazyn wysokiego składowania
  • dbanie o gospodarkę magazynową

Wymagania:

  • ukończony kurs operatora wózków widłowych potwierdzony odpowiednim zaświadczeniem
  • odpowiedzialność
  • gotowość do podjęcia pracy od poniedziałku do piątku na 2 zmiany
  • mile widziane posiadanie uprawnień na wózki widłowe boczne

Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • wolne weekendy
  • opiekę kadrowo płacową
  • możliwość rozwoju

Poznaj

Poznaj stanowisko: Magazynier

Magazynier to osoba, która wykonuje wszystkie czynności związane z działalnością obiektu magazynowego, handlowego bądź przemysłowego, tj. przyjmuje towar na podstawie dokumentów dostawy, przygotowuje wysyłki, wystawia faktury, sprawdza zgodność dokumentów dostawy z dostarczonym towarem, przelicza towar, sprawdza terminy ważności dostarczonych towarów, zabezpiecza towar w magazynach i sukcesywne uzupełniania ...
Magazynier Praca Magazynier

Aplikujesz na ogłoszenie

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (839)
Wałbrzych (61)
Legnica (128)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (196)
Toruń (112)
Lubelskie:
Lublin (241)
Chełm (37)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (1006)
Tarnów (67)
Nowy Sącz (46)
Mazowieckie:
Warszawa (2223)
Radom (182)
Płock (55)
Opolskie:
Opole (188)