Zobacz więcej ofert pracy

MAGAZYNIER

HOLKAP Sp. z o.o.
Bydgoszcz
praca stacjonarna
4898 dni temu

Ogłoszenie numer: 126654, z dnia 2010-12-20

Firma zajmuje się sprzedażą AGD niezmechanizowanego i wyrobów dekoracyjnych oraz usługami składowania i magazynowania. W związku z wybudowaniem nowego obiektu handlowego i magazynu wysokiego składowania o powierzchni ponad 5000 m2 na terenie Bydgoskiego Parku Przemysłowego (wjazd od ul. Glinki) i z rozwojem firmy poszukujemy osób na stanowisko:

MAGAZYNIER

Miejsce pracy: Bydgoszcz

Nr Ref.: 8888

Opis stanowiska

Przyjmowanie i wydawanie towaru, rozładunek kontenerów, konfekcjonowanie towaru, układanie na regałach wysokiego składowania, wykładanie towaru w półkach, inwentaryzowanie itp. Jest to praca w stabilnej firmie, wyróżnionej wielokrotnie na szczeblu ogólnokrajowym. Pracowników poszukujemy w związku z rozbudową firmy na terenie Bydgoskiego Parku Przemysłowego.

Wymagania

  • wykształcenie średnie bądź zawodowe
  • mile widziane uprawnienia na wózki widłowe
  • niekaralność z uwagi na odpowiedzialność materialną

Oferujemy

  • System wynagrodzeń doceniający zaangażowanie i wydajność a jednocześnie gwarantuje stały bezpieczny poziom dochodów,
  • Umowę o pracę.
Pozostałe wymagania i warunki przedstawimy w bezpośredniej rozmowie. Zapewniamy, że będą one zachęcające do związania się z naszą firmą na wiele lat!