Zobacz więcej ofert pracy

Magazynier

STWD Roman Bilecki / BEDS.pl
Bydgoszcz
praca stacjonarna
4702 dni temu

Ogłoszenie numer: 154936, z dnia 2011-07-07

Producent łóżek oraz innych wyrobów sypialnych z drewna litego.

Wyroby o nowoczesnym wzornictwie sprzedawane na rynku krajowym i eksportowane na rynek UE.

Magazynier

Miejsce pracy: Bydgoszcz

Opis stanowiska

  • Obsługa przychodzących dostaw
  • Przygotowywanie i wysyłka zamówień
  • Prowadzenie ewidencji magazynowej
  • Weryfikacja ilościowa i jakościowa (uszkodzenia transportowe, oznaczenia producenta) dostarczonego materiału
  • Weryfikacja dokumentacji magazynowej
  • Kontrola stanów magazynowych
  • Utrzymywanie porządku w powierzonym magazynie
  • Dbanie o wysoki standard usług

Wymagania

  • Uprawnienia do kierowania wózkiem widłowym
  • Znajomość dokumentacji magazynowej
  • Znajomość przepisów bhp
  • Doświadczenie w pracy w magazynie
  • Samodzielność
  • Dobra organizacja pracy
  • Dokładność, sumienność
  • Znajmość środowiska komputerowego
  • Doświadczenie w pracy na programie magazynowym

Oferujemy

  • Korzystne warunki zatrudnienia,
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji,
  • Możliwość rozwoju zawodowego,
  • Bardzo dobrze wyposażone, zorganizowane i zinformatyzowane stanowisko,
  • Ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie produkcyjno-handlowej,

Wynagrodzenie

Od 1500 do 2500 PLN