Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Magazynier

Kabex Docieplenia

Nadarzyn, Grodzisk Mazowiecki, Pruszków

140 dni temu

Ogłoszenie numer: 1893566, z dnia 2018-02-02

W związku rozwojem firmy poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisko:

Magazynier

Miejsce pracy: mazowieckie / Nadarzyn, Grodzisk Mazowiecki, Pruszków

Opis stanowiska

  • gospodarowanie zasobami magazynowymi w sklepie
  • kontrolowanie towarów w czasie dostaw
  • realizację zamówień - w tym przygotowanie i wydawanie produktów klientowi
  • zapewnienie bezpieczeństwa powierzonych produktów

Wymagania

  • umiejętność w pracy w zespole
  • uprawnienia na wózek widłowy będą dodatkowym atutem
  • dobra organizacja pracy własnej
  • dyspozycyjność, dokładność wykonywanej pracy
  • poczucie odpowiedzialności za powierzone zadania

Oferujemy

  • stałe zatrudnienie (umowa o pracę) i terminowe wynagrodzenie
  • profesjonalne wdrożenie do pracy, szkolenia
  • możliwość rozwoju i realizacji własnych pomysłów
  • dobrą atmosferę

Poznaj stanowisko: Magazynier

Magazynier to osoba, która wykonuje wszystkie czynności związane z działalnością obiektu magazynowego, handlowego bądź przemysłowego, tj. przyjmuje towar na podstawie dokumentów dostawy, przygotowuje wysyłki, wystawia faktury, sprawdza zgodność dokumentów dostawy z dostarczonym towarem, przelicza towar, sprawdza terminy ważności dostarczonych towarów, zabezpiecza towar w magazynach i sukcesywne uzupełniania ...
Magazynier Praca Magazynier