Magazynier

Flügger Sp. z o.o.

Gdańsk Kokoszki

5 dni temu

Flügger jest obecnie jednym z największych skandynawskich dostawców farb dekoracyjnych, produktów do malowania i zabezpieczania powierzchni drewnianych, okładzin ściennych, narzędzi malarskich i środków czystości. Priorytetem dla Flügger jest dostarczanie produktów przyjaznych środowisku tworzących jednocześnie piękne i trwałe powierzchnie o wysokiej jakości.

Magazynier
Miejsce pracy: Gdańsk Kokoszki

 

Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za realizację zamówień:
  • kompletowanie właściwych ilości produktów, bezpieczne ich zapakowanie oraz przygotowanie do wysyłki zgodnie z wyznaczonym terminem dostawy.
Wymagania:
  • min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • posiadanie uprawnień do kierowania wózkiem widłowym
  • dyspozycyjność ze względu na pracę w systemie zmianowym,
  • skrupulatność, dokładność, sumienność.
Oferujemy:
  • zatrudnienie na umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • pracę w miłej atmosferze w profesjonalnym zespole,
  • benefity (karty sportowe, opieka medyczna, dopłaty do urlopów, dofinansowane posiłki).


Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV
za pomocą przycisku Aplikuj.

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity Dz. U. z 2016 r. poz. 922 z późn. zm. ). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Poznaj

Flügger Sp. z o.o.

Flügger Sp. z o. o., polski oddział duńskiego producenta Flügger A/S, istnieje od 1999 r.  W ciągu ostatniej dekady Flügger w Polsce rozwinął własną sieć sklepów detalicznych w branży artykułów remontowo-dekoratorskich o najwyższej jakości oraz rozpoczął produkcję tapet w nowoczesnym obiekcie w Gdańsku, gdzie zlokalizowane są również magazyny, serwis i biura administracji. W Polsce poziom zatrudnienia przekroczył 250 osób, z których 80% to pracownicy sprzedaży odpowiadający za bezpośrednie kontakty z naszymi klientami.

Poznaj stanowisko: Magazynier

Magazynier to osoba, która wykonuje wszystkie czynności związane z działalnością obiektu magazynowego, handlowego bądź przemysłowego, tj. przyjmuje towar na podstawie dokumentów dostawy, przygotowuje wysyłki, wystawia faktury, sprawdza zgodność dokumentów dostawy z dostarczonym towarem, przelicza towar, sprawdza terminy ważności dostarczonych towarów, zabezpiecza towar w magazynach i sukcesywne uzupełniania ...
Magazynier Praca Magazynier

Aplikujesz na ogłoszenie

Podobne oferty

Rekrutują z Praca.pl