Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Magazynier

e&a Sp.z.o.o

Pomorskie

84 dni temu

E&A to międzynarodowa agencja zatrudnienia z kilkunastoletnim doświadczeniem w zakresie pośrednictwa pracy. Szukasz stabilnej i dobrze płatnej pracy w Holandii? Świetnie, jesteś we właściwym miejscu!

Zaoferujemy Ci szereg kompleksowych usług począwszy od załatwienia wszelkich niezbędnych formalności, poprzez zorganizowanie transportu i zakwaterowania, aż po doradztwo i pomoc w okresie zatrudnienia. Sprawdź nasze oferty pracy i aplikuj na wybrane stanowisko, które najbardziej spełnia Twoje oczekiwania. Zapraszamy!

Praca dla osoby sprzątającej hale magazynowe na terenie zakładu XPO VENRAY z komunikatywną znajomością języka angielskiego lub holenderskiego. Podstawowym zajęciem osoby sprzątającej jest utrzymywanie porządku oraz sporzątanie hal a także pomaganie przy zamówieniach i składanie regałów.

Magazynier

Miejsce pracy: Holandia, Venray

Zadania:
  • Sprzatanie hali
  • Pomaganie przy zamówieniach
  • Składanie regałów
Wymagania:
  • znajomość języka angielskiego lub holenderskiego w stopniu komunikatywnym
  • dobra organizacja oraz dokładność
  • gotowość do dłuższej współpracy.
Oferujemy:
  • stałe zatrudnienie za granicą
  • atrakcyjne wynagrodzenie w euro, stawka podstawowa 10,72€ (+dodatki zmianowe)
  • możliwość zjazdów do Polski po 6-8 przepracowanych tygodniach na 1-2 tygodni do Polski
  • dopilnowanie niezbędnych formalności związanych za zatrudnieniem
  • odpłatne zakwaterowanie i ubezpieczenie zdrowotne
  • dodatek wakacyjny 8,00% dochodów brutto i urlopowy 8,30% dochodów brutto (dodatek jest naliczany tylko od godzin podstawowych)
  • przejrzyste cotygodniowe zestawienie przepracowanych godzin i kosztów
  • cotygodniowe przelewy prosto na Twój rachunek walutowy w Polsce
  • organizację płatnego wyjazdu za granicę u naszego zaufanego przewoźnika
  • rozliczenia podatkowe dzięki którym odzyskasz nadpłacony podatek
Informujemy, że nie zwracamy nadesłanych dokumentów. Nadesłane dokumenty powinny zawierać następujące oświadczenie kandydata: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych dla potrzeb realizacji obecnych i przyszłych procesów rekrutacyjnych zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych ( Dz. U. Nr 133, poz. 883 z późn. zm. ). Jednocześnie potwierdzam, iż zostałem(am) poinformowany(a) o przysługującym mi prawie do wglądu, poprawiania i usunięcia moich danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest E&A Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Kołłątaja 3/1 w Opolu. Podanie danych osobowych jest dobrowolne."

Poznaj stanowisko: Pracownik Magazynu

Pracownik magazynu to osoba odpowiedzialna za wykonywanie czynności, związanych z codziennym funkcjonowaniem magazynu. Podstawowym obowiązkiem osoby obsadzonej na tym stanowisku jest przyjmowanie i wydawanie towarów, oraz sporządzanie szczegółowych raportów i rejestrowanie towarów, znajdujących się w magazynie. Obowiązkiem pracownika magazynu jest także dokładne weryfikowanie zgodności przyjmowanych i ...
Pracownik Magazynu Praca Pracownik Magazynu