Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Magazynier

Agencja Pracy Czasowej TEMPUS A

Konin

1 dzień temu

tempus.jpg

TEMPUS A Agencja Pracy Czasowej i Doradztwa Personalnego (KRAZ 12861) zatrudnia pracowników stałych i tymczasowych dla dużych i średnich firm na terenie województwa łódzkiego oraz mazowieckiego. Obecnie poszukujemy pracowników tymczasowych dla jednego z naszych Klientów na stanowisko:

Magazynier
Miejsce pracy: Konin
Nr Ref.: 123

Obowiązki:
  • rozładunek/załadunek transportu,
  • sortowanie przesyłek,
  • praca ze skanerem magazynowym.
Wymagania:

Zapraszamy osoby poszukujące pracy fizycznej. Mile widziane osoby z doświadczeniem w pracy magazynowej.

Oferujemy:
  • zatrudnienie od zaraz na podstawie umowy zlecenie ze składkami ZUS,
  • stawkę godzinową 15,50 zł,
  • pracę w międzynarodowej firmie,
  • możliwość podjęcia długoterminowej współpracy,
  • wolne weekendy,
  • szybkie przejęcie przez Pracodawcę.

Czas pracy:

  • praca poniedziałek – piątek, w godzinach 07:00-09:00 i 16:00 20:00,
  • bez weekendów pracujących.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku APLIKUJ TERAZ.

Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie w CV klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)".

Poznaj stanowisko: Magazynier

Magazynier to osoba, która wykonuje wszystkie czynności związane z działalnością obiektu magazynowego, handlowego bądź przemysłowego, tj. przyjmuje towar na podstawie dokumentów dostawy, przygotowuje wysyłki, wystawia faktury, sprawdza zgodność dokumentów dostawy z dostarczonym towarem, przelicza towar, sprawdza terminy ważności dostarczonych towarów, zabezpiecza towar w magazynach i sukcesywne uzupełniania ...
Magazynier Praca Magazynier

Aplikujesz na ogłoszenie

Załącz pliki do aplikacji

Rozmiar pliku 15MB | Akceptowalne typy plików

- Wymagane pola

Administratorem danych osobowych jest Agencja Pracy Czasowej TEMPUS A.

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (778)
Wałbrzych (53)
Legnica (125)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (206)
Toruń (154)
Lubelskie:
Lublin (246)
Chełm (46)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (1033)
Tarnów (83)
Nowy Sącz (58)
Mazowieckie:
Warszawa (2114)
Radom (191)
Płock (79)
Opolskie:
Opole (248)
Nysa (102)