Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Magazynier

Harper Hygienics S.A.

Mińsk Mazowiecki

3 dni temu

Firma Harper Hygienics Sp. z o.o.jest w Polsce liderem rynku w wielu kategoriach produktów kosmetycznych i higienicznych. Zdobywa również coraz więcej odbiorców na rynkach zagranicznych.

Magazynier
Miejsce pracy: Mińsk Mazowiecki

Opis stanowiska:
  • Przyjmowanie surowców do produkcji od dostawców i z magazynów Harper.
  • Zasilanie produkcji w niezbędne surowce zgodnie z zapotrzebowaniem.
  • Prawidłowe rejestrowanie przyjęć surowców i wydań na produkcję.
  • Przyjmowanie, kontrola ilościowa, odbieranych z produkcji wyrobów gotowych (włóknina, produkty).
  • Dystrybucja wyrobów gotowych do klientów i magazynów HH zgodnie z przygotowanymi zleceniami.
  • Prawidłowe rejestrowanie w systemie przesunięć wyrobów gotowych.
  • Przygotowywanie dokumentacji przyjęć i wysyłek.
  • Prowadzenie inwentaryzacji ciągłej.

Wymagania:
  • Mile widziane doświadczenie na magazynie lub produkcji w tym jako operator wózka widłowego,
  • Wykształcenie zawodowe, mile widziane wykształcenie średnie,
  • Uprawnienia do obsługi wózka widłowego,
  • Chęć do pracy.

Oferujemy:
  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę,
  • Opieka Medyczna Medicover,
  • Możliwość nauki języków (angielski i rosyjski),
  • Możliwość korzystania z kart sportowych,
  • Możliwość udziału w programach motywacyjnych prowadzonych w Spółce,
  • Zniżkę na wszystkie nasze produkty dostępne w firmowym sklepiku,
  • Przyjazną atmosferę w pracy.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku

Administratorem danych osobowych jest Harper Hygienics S.A. z siedzibą przy al. Jerozolimskie 142A, 02-305 Warszawa. Kontakt z Inspektorem ochrony danych: Inspektor ochrony danych Harper Hygienics S.A., al. Jerozolimskie 142A, 02-305 Warszawa ul. Gen. K. Sosnkowskiego 34, 05-300 Mińsk Mazowiecki, e-mail: inspektordanych@harperhygienics.com Dane osobowe są przetwarzane w celu realizacji procesu rekrutacji na podstawie zgody oraz obowiązujących przepisów Kodeksu Pracy. Kategorie przetwarzanych danych osobowych obejmują dane zawarte w formularzu aplikacyjnym oraz załączonych i wytworzonych w trakcie procesu rekrutacji dokumentach.
Dane osobowe będą przechowywane przez okres 2 lat od dnia złożenia aplikacji lub do momentu wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych.
Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo dostępu do treści tych danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz przenoszenia danych, a także do cofnięcia zgody w dowolnym momencie, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego na podstawie zgody, przed jej cofnięciem. Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie danych jest dobrowolne, ale odmowa podania danych może skutkować brakiem możliwości wzięcia udziału w procesie rekrutacji.
Dane osobowe mogą być przekazywane odbiorcom danych w przypadku realizowania procesu rekrutacji z udziałem podmiotu przetwarzającego. Dane osobowe mogą być także przekazane do państwa trzeciego w związku z korzystaniem przez administratora z rozwiązań chmurowych, na podstawie standardowych klauzul ochrony danych przyjętych przez Komisję Europejską. Osobie, której dane dotyczą, przysługuje prawo do uzyskania kopii tych danych”.

Poznaj

Poznaj stanowisko: Magazynier

Magazynier to osoba, która wykonuje wszystkie czynności związane z działalnością obiektu magazynowego, handlowego bądź przemysłowego, tj. przyjmuje towar na podstawie dokumentów dostawy, przygotowuje wysyłki, wystawia faktury, sprawdza zgodność dokumentów dostawy z dostarczonym towarem, przelicza towar, sprawdza terminy ważności dostarczonych towarów, zabezpiecza towar w magazynach i sukcesywne uzupełniania ...
Magazynier Praca Magazynier

Aplikujesz na ogłoszenie

Załącz pliki do aplikacji

- Wymagane pola

Administratorem danych osobowych jest Harper Hygienics S.A..

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (649)
Wałbrzych (66)
Legnica (99)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (241)
Toruń (147)
Lubelskie:
Lublin (241)
Chełm (48)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (844)
Tarnów (105)
Nowy Sącz (90)
Mazowieckie:
Warszawa (2048)
Radom (172)
Płock (72)
Opolskie:
Opole (229)
Nysa (82)