Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Magazynier

Bricoman Polska Sp. z o.o.

Warszawa - Połczyńska

13 dni temu

Bricoman Polska to obecnie sieć 9 sklepów - składów budowlano - remontowych.
Nasze sklepy tworzymy z myślą o wszystkich,

którzy budują, remontują oraz wykańczają swoje domy i mieszkania.
Obecnie w Polsce zatrudniamy ponad 750 Pracowników w sklepach i centrali.
Do naszego sklepu w Warszawie (Połczyńska 121/125) poszukujemy osoby na stanowisko:

Magazynier
Miejsce pracy: Warszawa - Połczyńska 121 (obok Tesco)

PRACUJĄC U NAS MOŻESZ LICZYĆ NA:
  • Przyjazną atmosferę
  • Możliwość rozwoju
  • Stabilność zatrudnienia
A TAKŻE:
  • umowę o pracę
  • opiekę medyczną, ubezpieczenie grupowe
  • stabilne zatrudnienie, dobrą atmosferę
  • możliwość stania się Ekspertem w obszarze, który Cię interesuje
  • szkolenia, programy rozwojowe
  • dofinansowanie karty Multisport
ZADANIA:
  • zapewnienie sprawnego przepływu towarów przez Magazyn
  • zapewnienie kontroli ilościowej i jakościowej dostaw
  • zapewnienie prawidłowego przepływu towarów z Magazynu do Sklepu
  • dbałość o dział
OCZEKUJEMY:
  • doświadczenia w pracy w magazynie
  • pozwolenia na prowadzenie wózków widłowych
  • dbałości o szczegóły
  • dobrej organizacji pracy
  • umiejętności obsługi komputera

Informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych znajdziesz tutaj

Wyrażam zgodę* na przetwarzanie danych osobowych w celu wykorzystania ich w kolejnych naborach prowadzonych przez Bricoman Polska Spółka z o.o. przez okres najbliższych 9 miesięcy.
Wrażam zgodę* na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV oraz załączonych do niego dokumentach - wymagane jeśli przekazane dane obejmują szczególne kategorie danych, o których mowa w art. 9 ust. 1 RODO.

*- Zaznacz krzyżykiem właściwe pole wyboru

Poznaj

Bricoman Polska jest siecią sklepów remontowo-budowlanych

Poznaj stanowisko: Magazynier

Magazynier to osoba, która wykonuje wszystkie czynności związane z działalnością obiektu magazynowego, handlowego bądź przemysłowego, tj. przyjmuje towar na podstawie dokumentów dostawy, przygotowuje wysyłki, wystawia faktury, sprawdza zgodność dokumentów dostawy z dostarczonym towarem, przelicza towar, sprawdza terminy ważności dostarczonych towarów, zabezpiecza towar w magazynach i sukcesywne uzupełniania ...
Magazynier Praca Magazynier