Magazynier

Sto Sp.z o.o.

Warszawa (Targówek)

103 dni temu

Firma Sto Sp. z o.o. jest obecna na rynku polskim od 1996 roku. Jesteśmy częścią Grupy o międzynarodowym zasięgu przy jednoczesnym zachowaniu rodzinnych wartości. Specjalizujemy się w produkcji wysokiej jakości systemów ociepleniowych, powłok elewacyjnych, tynków oraz farb.

 W związku z rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko:

Magazynier
Miejsce pracy: Warszawa (Targówek)

Oferujemy

  • Pracę w oparciu o umowę o pracę
  • Pakiet świadczeń socjalnych w tym: dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej oraz zajęć sportowo-rekreacyjnych
  • Miłą atmosferę pracy w zgranym zespole
  • Szkolenia wdrażające oraz możliwość podnoszenia kompetencji zawodowych

Twoje zadania

  • Przyjmowanie i wydawanie towarów z magazynu (praca w godzinach otwarcia Centrum Sprzedaży)
  • Obsługa wózków widłowych w magazynie wysokiego składowania
  • Właściwe i profesjonalne rozmieszczenie, przechowywanie i zabezpieczenie produktów w magazynie
  • Dbałość o powierzony towar i mienie firmy
  • Przestrzeganie w pracy standardów bezpieczeństwa

Nasze oczekiwania

  • Min. 3 – letniego doświadczenia w pracy w magazynie
  • Uprawnienia na wózki widłowe
  • Umiejętność obsługi wózków widłowych bocznych będzie dodatkowym atutem
  • Wykształcenie min. zawodowe
  • Zaangażowanie i sumienność w wykonywaniu obowiązków
Poznaj stanowisko: Pracownik Magazynu
Pracownik magazynu to osoba odpowiedzialna za wykonywanie czynności, związanych z codziennym funkcjonowaniem magazynu. Podstawowym obowiązkiem osoby obsadzonej na tym stanowisku jest przyjmowanie i wydawanie towarów, oraz sporządzanie szczegółowych raportów i rejestrowanie towarów, znajdujących się w magazynie. Obowiązkiem pracownika magazynu jest także dokładne weryfikowanie zgodności przyjmowanych i ...
Praca Pracownik Magazynu