Magazynier

Anwim S.A.

Warszawa- Targówek ul. Łodygowa 19

1 dzień temu

MOYA SIEĆ STACJI PALIW

Jesteśmy jedną z najdynamiczniej rozwijających się sieci stacji paliw w Polsce. Pierwszą stację uruchomiliśmy w 2009 roku, obecnie posiadamy już ponad 200 obiektów. Wyróżnia nas wszechstronna, stale rozwijająca się oferta obejmująca m.in. koncept gastronomiczny CAFFE MOYA, ulepszony diesel ON MOYA POWER, program flotowy MOYA FIRMA. W trosce o naszych Klientów, wprowadzamy atrakcyjne promocje, realizujemy ogólnopolskie działania marketingowe, oferujemy program lojalnościowy MOYA VIP.

Podejmij wyzwanie i odpowiedź na poniższą ofertę rekrutacyjna!!

Magazynier
Miejsce pracy: Warszawa- Targówek ul. Łodygowa 19
Oferujemy:
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na okres próbny w pełnym wymiarze czasu pracy, potem na czas określony,
  • praca zmianowa: od 8.00 do 16.00 i od 10.00 do 18.00,
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji,
  • szkolenie wdrożeniowe w procesie adaptacyjnym,
  • możliwość rozwoju w dynamicznej i nowoczesnej firmie,
  • przyjazną atmosferę pracy,
  • pakiet socjalny, w tym prywatną opiekę medyczną z możliwością objęcia opieką medyczną członków rodziny,
  • atrakcyjne warunki grupowego ubezpieczenia.
Opis stanowiska:
  • świadczenie usługi wymiany opon w serwisie ogumienia Warszawa -Targówek, ul. Łodygowa 19,
  • prowadzenie gospodarki ogumieniem,
  • prowadzenie dokumentacji magazynowej,
  • dbałość o właściwe rozmieszczenie towarów w magazynie.
Wymagania:
  • co najmniej wykształcenie zawodowe,
  • znajomość obsługi komputera,
  • mile widziane prawo jazdy,
  • samodzielność i dobra organizacja pracy własnej,
  • dokładność i systematyczność w wykonywaniu powierzonych obowiązków.

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty!!!

Poznaj

Anwim S.A.

Anwim Spółka Akcyjna powstała w 1992 roku. Dziś jest jedną z największych niezależnych firm sektora paliwowego w Polsce. Anwim to profesjonalne, sprawnie zarządzane i potężne przedsiębiorstwo zajmujące się hurtową sprzedażą paliw na terenie całego kraju. ANWIM S.A. prowadzi także sześć stacji benzynowych i jest właścicielem ogólnopolskiej sieci stacji paliw MOYA. Jednym z głównych atutów Anwim jest niezawodny system zaopatrzenia, pozwalający na korzystanie z całej infrastruktury logistycznej krajowych dostawców paliw. Zaopatrzenie w połączeniu ze starannie zaplanowaną, nowoczesną strategią umożliwia kompleksową obsługę wszystkich Klientów. Obecnie ponad 700 firm współpracuje z nami na stałe! Zaufaniem obdarzyli nas wielcy gracze – obecne na polskim rynku wielkie koncerny zachodnie oraz mniejsi odbiorcy: stacje benzynowe, firmy transportowe oraz zakłady przemysłowe i produkcyjne.

Poznaj stanowisko: Magazynier
Magazynier to osoba, która jest wykonuje wszystkie czynności związane działalnością obiektu magazynowego - handlowego bądź przemysłowego, tj. przyjmuje towar na podstawie dokumentów dostawy, przygotowuje wysyłki, wystawia faktury, sprawdza zgodność dokumentów dostawy z dostarczonym towarem, przelicza towar, sprawdza terminy ważności dostarczonych towarów, zabezpiecza towar w magazynach i sukcesywne ...
Praca Magazynier