Magazynier

LABORATOIRE LIDEAL Parisien Sp. z o.o.

Kraków - Niegoszowice

5 dni temu

Ogłoszenie numer: 2685965, z dnia 2019-10-09

poszukujemy kandydatów na stanowisko

Magazynier

Miejsce pracy: małopolskie / Kraków - Niegoszowice

Opis stanowiska

  • Rozładunek, załadunek towaru
  • Przygotowanie towaru do wysyłki, produkcji
  • Bieżące prace magazynowe
  • praca w systemie zmianowym (6:00-14:00,14:00-22:00)

Wymagania

  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Książeczka sanitarno-epidemiologiczna
  • Dyspozycyjność, gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • Otwartość, odpowiedzialność, zaangażowanie, pracowitość
  • Umiejętność dobrej organizacji pracy, dokładność, umiejętność pracy w grupie

Oferujemy

  • Umowa o pracę
  • Ciekawa praca w miłej atmosferze
  • Pakiet socjalny
  • Szkolenia odpowiednie do wykonywanych zadań

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku "APLIKUJ TERAZ".

Poznaj

LABORATOIRE L'IDEAL Parisien - główną działalnością firmy jest świadczenie usług w zakresie podwykonawstwa przy produkcji kosmetyków, chemii gospodarczej, farmaceutyków, artykułów spożywczych.

Poznaj stanowisko: Pracownik Magazynu
Pracownik magazynu to osoba odpowiedzialna za wykonywanie czynności, związanych z codziennym funkcjonowaniem magazynu. Podstawowym obowiązkiem osoby obsadzonej na tym stanowisku jest przyjmowanie i wydawanie towarów, oraz sporządzanie szczegółowych raportów i rejestrowanie towarów, znajdujących się w magazynie. Obowiązkiem pracownika magazynu jest także dokładne weryfikowanie zgodności przyjmowanych i ...
Praca Pracownik Magazynu