Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy
Magazynier
BAT SP.J.
Ożarów Mazowiecki, Bronisze
3 900 - 4 000 zł brutto/mies.
pracownik fizyczny
pełny etat
umowa o pracę
9 dni temu

Ogłoszenie numer: 4999247, z dnia 2021-07-23

Import i sprzedaż artykułów motoryzacyjnych, wynajem przestrzeni pod składowanie.

Poszukujemy pracownika na stanowisko:

Magazynier

Miejsce pracy: mazowieckie / Ożarów Mazowiecki, Bronisze

Opis stanowiska

  • Rozładunek i załadunek towarów
  • Przygotowywanie towarów zgodnie z zamówieniem
  • Konfekcjonowanie
  • Dostarczanie towaru do klientów na terenie Warszawy

Wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Prawo jazdy kategorii B
  • Dyspozycyjność
  • Mile widziane uprawnienia i praktyka na wózku widłowym (wysokie składowanie)

Oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Stabilną pracę w firmie istniejącej na rynku od ponad 25 lat
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia