Magazynier
Intersilesia McBride Polska sp. z o.o.
Strzelce Opolskie
3 800 - 4 400 zł brutto/mies.
pracownik fizyczny
pełny etat
umowa o pracę
8 dni temu

McBride jest Europejskim wiodącym producentem i dostawcą Prywatnych Marek oraz produktów wytwarzanych na zlecenie przeznaczonych dla gospodarstw domowych jak i profesjonalnych środków czystości.

 

Dołącz do jednego z wiodących producentów chemii gospodarczej pod marką prywatną w Europie z siedzibą w Strzelcach Opolskich.

 

McBride jest wiodącym dostawcą profesjonalnych produktów do czyszczenia i higieny dla największych detalicznych sieci sprzedażowych w Europie, a także liderem w produkcji produktów marki własnej.

Recepta naszego sukcesu jest dość prosta: praca oparta na naszych Wartościach – Zawsze zaangażowani, Współpraca, Dążenie do bycia najlepszym, Przyjmowanie i nadawanie odpowiedzialności,  aby stworzyć pozytywne środowisko pracy dla wszystkich pracowników McBride.

Magazynier
Miejsce pracy: Strzelce Opolskie
Cel istnienia stanowiska

Transport wyrobów gotowych, komponentów do produkcji i innych akcesoriów na terenie zakładu; załadunek / rozładunek pojazdów w bezpieczny i wydajny sposób.

 

Zakres obowiązków
 • transport towarów do i z produkcji
 • ruch towarów w regałach wysokiego składowania
 • rozładunek lub załadunek samochodów ciężarowych
 • przestrzeganie procedur, standardów jakościowych oraz bezpieczeństwa i higieny pracy
Wykształcenie i wymagania techniczne
 • wykształcenie zawodowe lub średnie
 • doświadczenie na podobnym stanowisku – mile widziane
 • uprawnienia do obsługi wózków widłowych (UDT) – mile widziane
 • dla kandydatów bez uprawnień na wózek widłowy pracodawca przewiduje szkolenie
Kompetencje behawioralne
 • nastawienie na jakość, efektywność
 • samodzielność, obowiązkowość, odpowiedzialność
 • duża dokładność przy wykonywaniu i rejestrowaniu zadań
 • umiejętność pracy w zespole
 • gotowość do pracy zmianowej ( 3 zmiany/4 brygady)

 

Co oferujemy
 • dołączysz do utalentowanego zespołu, w którym Twój wkład jest doceniany
 • pracę w dynamicznej, międzynarodowej firmie
 • atrakcyjny pakiet benefitów

Aplikację należy przesłać do: 31/08/2021

 

Nasza oferta jest bardzo konkurencyjna – szczegóły oferty zostaną przedstawione na rozmowie kwalifikacyjnej.

 

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku:

 APLIKUJ TERAZ 

 

Kandydatów prosimy o zawarcie w  CV klauzuli:Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji -  prowadzonego przez Intersilesia McBride sp. z o.o. z siedzibą w Strzelcach Opolskich zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych  z dnia 10 maja 2018 r. (Dz.U. z 2018 r. poz. 1000)."

 

Będziemy przechowywać twoje dane osobowe do czasu zakończenia procesu rekrutacji na wskazane stanowisko pracy lub przez okres 12 miesięcy w ramach wyrażonych zgód.

Informujemy, że Administratorem danych jest Intersilesia McBride sp. z o.o. z siedzibą w Strzelcach Opolskich przy ul. Matejki 2a, 47-100 Strzelce Opolskie. 

 

Dane zbierane są wyłącznie dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, sprostowania, usunięcia lub do ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania a także możemy je na Państwa żądanie przenieść do innego administratora danych. Usunięcie lub ograniczenie przetwarzania może zostać zastosowane o ile nie występuje obowiązek prawny ich przetwarzania, np. obowiązek wynikający z przepisów Kodeksu pracy;

W oparciu o Twoje dane Administrator danych nie będzie podejmował wobec Ciebie zautomatyzowanych decyzji, w tym decyzji będących wynikiem profilowania.

Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacji i spowoduje niezwłoczne usunięcie Pani/ Pana danych. 

Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe.

Podanie dodatkowych danych osobowych (np. wizerunek) jest dobrowolne i oznacza wyrażenie zgody na ich przetwarzanie. 

 

Jeżeli nie wyraża Pani/ Pan takiej zgody, prosimy, aby Pani/ Pan nie przesyłała nam swojej aplikacji.

Twoja prywatność jest dla nas ważna. Kliknij tutaj, aby zapoznać się z pełną Polityką prywatności dla kandydatów o pracę Grupy McBride: Job Applicant Privacy Notice.

 

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych w procesie rekrutacji.
Aplikuj teraz

Poznaj

Intersilesia McBride Polska sp. z o.o.

Podobne oferty