Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Malarz Lotniczy

Wojskowe Zakłady Lotnicze Nr 2 S.A.

Bydgoszcz

8 dni temu

 Wojskowe Zakłady Lotnicze Nr 2 S.A. w Bydgoszczy

ogłaszają nabór na stanowisko:

Miejsce pracy: Bydgoszcz
WYMAGANIA:
  • wykształcenie: zawodowe,
  • specjalność: lakiernik samochodowy,
  • doświadczenie:  2 lata pracy na podobnym stanowisku,
  • uprawnienia do obsługi urządzeń transportu bliskiego (wózki, podesty),
  • dyspozycyjność- gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym.
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
  • przygotowywanie powierzchni do nakładania powłok malarskich – szlifowanie, odtłuszczanie, szpachlowanie, zabezpieczanie,
  • nakładanie powłok malarskich – gruntowanie, nakładanie powłok malarskich poliuretanowych, epoksydowych, akrylowych,
  • wykonywanie opisów SP,
  • chemiczne i/lub mechaniczne czyszczenie elementów SP oraz płatowca.
OFERUJEMY:
  • interesującą pracę w dużej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • możliwość zdobywania nowych kompetencji i doskonalenia umiejętności zawodowych,
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • świadczenia socjalne i pakiet medyczny.
Kontakt:

Poznaj

Wojskowe Zakłady Lotnicze Nr 2 S.A. są jednym z największych zakładów lotniczych w Polsce, należących do elitarnej grupy firm o znaczeniu strategicznym dla gospodarki i obronności Polski. Jest to dynamicznie rozwijające się przedsiębiorstwo z ponad 70-letnim doświadczeniem w prowadzeniu remontów i modernizacji samolotów wojskowych. Spółka posiada również bogate doświadczenie w remontach i obsługach bojowych samolotów myśliwsko-bombowych oraz myśliwskich o znacznym stopniu skomplikowania. Jesteśmy głównym partnerem wspierającym i zabezpieczającym eksploatację statków powietrznych Lotnictwa Sił Zbrojnych RP w tym Su-22, MiG-29 i C-130 Herkules.. Ponadto WZL Nr 2 S.A. są Centrum Kompetencyjnym Bezzałogowych Statków Powietrznych w Polskiej Grupie Zbrojeniowej S.A.  Wojskowe Zakłady Lotnicze Nr 2 S.A. zajmują się także obsługą hangarową i liniową samolotów cywilnych., m.in. Cirrus, Cessna, Piper, ATR, Embraer i Boeing

Poznaj stanowisko: Lakiernik
Lakiernik jest to osoba malująca, lub nakładająca farbę na określone elementy. Praca lakiernika nie należy do najprostszych, wymaga odpowiednich umiejętności, czyli dokładności i wielkiego skupienia. Do głównych obowiązków tego pracownika należy, m.in.: przygotowanie powierzchni, nakładanie powłoki lakierniczej, suszenie jej, albo utrwalanie powierzchni różnymi technikami, a także bieżąca konserwacja i kontrola ...
Praca Lakiernik